Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi segített a leghatékon...

Kinek mi segített a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

MgB6-ot szeretnék venni stresszoldásra és nem tudom van-e ebből több fajta,ha igen melyiket érdemes megvenni?

3 hónapos a kisfiam,imádom őt,nem miatta lenne rá szükségem,hanem a párom teljesen ki akar készíteni :( Elhagynám,de nem tudunk a kicsivel hova menni és így muszáj tűrnöm,ezért gondoltam a mgb6-ra hátha könnyebben elviselném a beszólásait.Fúúú ha hallanátok milyen ostobaságokat vág a fejemhez :( Az is baj,hogy itthon vagyok egész nap a kicsivel és nem tudok senkivel beszélgetni egy jót.(az anyja meg az öreganyja lakik még velünk és rájuk kell főznöm,takarítanom...)


2012. febr. 24. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek :(( Ha én a te helyedben lennék, nekem nem segítene semmi, az tuti! Főleg nem egy MbB6... Úgy van több fajta, hogy más gyártja, más csomagolás, stb, de mindenben Mg és B6 vitamin van, amit a neve is takar. Szedd bármelyiket nyugodtan. Esetleg még kamilla tea, vagy bármi ami nyugtat. Kitartást kívánok!
2012. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A kisfiam a boldogságom,érte,vele bármit megteszek.:D Egyszer meg majd talán egy férfi is megadja nekem a boldogságot.
2012. febr. 24. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még a Sedatif PC is beválhat. Meg a citromfű tea.
2012. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy kipróbálhatod a homeós bogyókat. Én nem szerettem őket, amíg be nem indította a tejemet.

[link]

2012. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is,ki fogom próbálni a homeós bogyókat,meg iszom teát is akkor.Legyen szép napotok!:)
2012. febr. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!