Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire viselte meg babátokat...

Mennyire viselte meg babátokat a 15 hósan kapott oltás?

Figyelt kérdés
Aggodóm egy kicsit most fogjuk majd kapni, és hallottam már olyan sok negatív dolgot. Nálatok h volt?
2009. jún. 6. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit kapnak 15 hónaposan? Én már azt hittem, hogy csak 3 évesen lesz szuri.
2009. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 3 hét múlva megyünk a 15 hós szurira. Én semmit nem hallottam róla, csak azt, hogy a vállába kapja.

Mi ezzel egyidőben adatunk be a combjába is kullancs elleni szurit.

Hát nem tudom mi lesz, eddig egyik szuritól sem volt gond. Mégcsak hőemelkedése sem volt, pedig mindent amit lehetett beadattunk. Én csak borogatni szoktam a helyét, kúpot sem adtam, ellenben néhány emberkével, akik akkoris kúpoznak, amikor még nem is tudják, hogy lázas lesz a baba vagy nem.


Te milyen negatívumokat hallottál? ez érdekelne...

2009. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 kérdezőnek a válaszom mumpsz,rubeola,és kanyaró ezt adják be egyszerre és ugye itt attól függ h a gyermek szervezete miként tud megküzdeni a bacikkal ugye amit beléjük szurnak. Negatív jelek 8-10 napra rá kezdődnek , persze ez nem törvényszerű,csak nagy a valószínűsége ha szerencsésebb akkor csak nagyon magas láz, hanem akkor van egy ikeres anyuka ismerösöm nekik mind a kettőnél 9 napon egyszerre befulladtak ( 8 napra kórházba került velük)és ez mellett nagyon magas lázzal járt. a másiknál meg a fülével lettek problémák és ezért megijedtem h most ez mennyire általános erre lettem volna kiváncsi.

Reméljük a legjobbakat

boldog babáást mindenkinek

Szövödményektől mentes szurit!!

üdv.

2009. jún. 6. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresztlányomnál volt nemrég 7. vagy 8. napon magas láz pár napig, rózsahimlő, vagy valamilyen himlő, iszonyat nyügös, sírós hangulat. A másik kis unokaöcsémnek meg se kottyant.
2009. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor picit megnyugtattál h ilyen is van.
2009. jún. 6. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régebbi kérdés, de most épp ezután olvasgattam, mi 11 napja kaptuk meg a 15 hós kötelezőt és pneomo oltást, 9. és 10. napon hőemelkedése volt babámnak, 11. napra vagyis mára kiütések lettek rajta... na gondolom, az oltásoktól és elmúlnak. Remélem. Nyűgös is volt az elmúlt két napban.
2009. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen közben megkaptuk az oltást 11 napon lett lázas 1 napig nyúgős is volt de ezt leszámítva hála az égnek más nem volt.

köszi a válaszodat

jobbulást picikédnek

2009. aug. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!