Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós babátokat mennyire...

15 hós babátokat mennyire viselte meg az oltás?

Figyelt kérdés

Az én kislányom múlt hét szerdán kapta meg az oltás, és tegnap délután hőemelkedése volt, meg éjszakai is! Ma délelőtt semmi nem volt, ebéd után aludt 2 és fél órát, aztán megint kezdődött a hőemelkedés, aztán már 38 fölé ment és beadtam neki egy kúpot!Az le is vitte, de estére már 38.5 volt. Csináltam neki egy kis hűtőfürdőt, adtam neki megint egy kúpot és most várom hogy mi lesz!

Nálatok hogy volt?

De amúgy semmi baja sincs, eddig még (lekopogom). Jó kedve van. Csak fáradtabb volt de ez a kúpnak is köszönhető!

Olvastam nagyon rosszakat és kíváncsi vagyok, hogy nálatok hogy volt!Aggódom, utálom ezeket az oltásokat,de tudom hogy szükség van rájuk!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 26. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk dettó. Csak előbb volt 2 héttel. Szerdán kapta az oltást köv.hét péntekre ugyan így volt mint nálad szóról szóra!! De két nap alatt átment rajta ez a láz!
2010. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Remélem nálunk is csak ennyi lesz!
2010. nov. 26. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
mi a kaptuk. meg semmi valtozas...
2010. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a 7. napon lázas lett, este 39,2 :( majd elájult szegénykém :(((

kúpot kapott

másnap már csak hőemelkedése volt

2010. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ma 10 napja hogy megkapta,és ma már vannak rajta apró piros pöttyök elvétve,és sokkal fáradékonyabb pár napja viszont ezzel ellentétben nyugtalanul is alszik!

Remélem a lázat megússzuk,bár mintha most lenne hőemelkedése,de nemköltöm fel,inkább megnézem a homlokát többször is!

2010. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekünk a legdurvább oltás volt az eddigiekből. Az összes többitől még csak hőemelkedése sem volt. Aznap amikor megkapta 38 fokos lett neki estére, de csak estére, másnap is csak estére, aztán 8 nap múlva 39.5 3napig folyamatosan, lázcsillapitóval kicsit lejjebb ment. a 3 nap után pedig 3 napig kiütéses volt. Sajnos nekünk igy volt. De szerintem nálatok már nem lesz durvább, remélhetőleg.
2010. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk másnapra lett hőemelkedés:37,6.Lázas nem lett.2 napig tartott,harmadnapra kicsit folyt az orra,de nem volt vészes.Védőnőm azt mondta,hogy a kanyaró ellenitől nagyon durván folyhat,eldugulhat az orra.Eddig ilyen nem volt.
2010. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kedden megyünk a 15 hónaposra, de amiket írtatok, mostmár kezdek aggódni, hogy milyen magas lázzal is jár. Az eddigi oltásoknál nem volt semmi gond, remélem most sem lesz.

2010. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek választ!Éjszaka még lázas volt, hajnalra lement neki, és azóta nem volt!Inkább most meg hidegnek érzem! :) ez komoly. reggel csak 35.8 volt :) pedig éjjel nem kapott kúpot csak borogattam!Remélem ennyi volt és nem lesz már gond!
2010. nov. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!