Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halat mikor ehetnek a babák?

Halat mikor ehetnek a babák?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól jó!most hallottam pont.és jó tudni,hogy azért jó elkezdeni ekkor mert kisebb az esély az ekcémára.ami nem a legjobb hogy a gyerekek nem nagyon szeretik.
2009. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom,és az oltási kis kvönyven is így van,(valamint a bébiételekben is) csak 10 hós kortól szabad,mivel allergizál.Semmi képen adj neki 6 hós kora körül.Amit a védőnő adott hozzátáplálási útmutatót,abban 12 hós kortól ajánlják.Tehát 6 hósan NEM.
2009. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Javítok:kis könyvben,és semmi képen NE adj neki 6 hós kora körül.
2009. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Várj még vele, és ha majd hallal kínálod, akkor csak édesvízit adj neki. Üdv.
2009. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok.most volt szó arról,hogy váloztatak mivel rájöttek,hogy a halnak jó hatása van.nem veszekedi szeretnék csak amit orvosok beszlnek.ha nincs igazam én kérek elnéést!
2009. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A héten voltunk tanácsadáson, a mi védőnőnk azt mondta, h halas bébiételt adhatok nyugodtan.

Általam elkészítettet ne adjak, még ton-, hekkhalat, kifilézett busát,... sem, mert bármelyikben akadhat olyan picike szálka, amit nem veszek észre.

7 hónapos a lányom.

Szerintem amúgy ezt is minden orvos/védőnő/szakkönyv másképp határozza meg, mint elég sok mindent a hozzátáplálással kapcsolatosan, a kedves anyuka meg igazodjon ki, ahogy akar!

Csak azt tudnám, h az eszkimók mit adnak a gyerekeiknek, ha nem halat?! Na, mindegy.

Tedd, ahogy jónak látod! (Én adtam már.)

2009. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is a védőnő mondta, hogy már adhatok neki, csak kíváncsi voltam. 6 és fél hónaposak vagyunk.
2009. jún. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!