Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csütörtökön kapta meg a babám...

Csütörtökön kapta meg a babám a 4 hós oltást! Kettőt, mert kapta a Prevenart is)! Lehet még mindig hőemelkedése-láza tőle?

Figyelt kérdés
Szóltam az orvosnak az oltás előtt hogy többet tüsszög, megvizsgálta és azt mondta be lehet oltani! Azóta elkezdett köhögni és lázas is volt! Azt mondták ez lehet az oltás mellékhatása,na de eddig?! Ja és a két tesója is beteg! Nem tudom elérni a védőnőt,vigyem ügyeletre? Amúgy jókedvű és eszik is rendesen! Segítsetek légysz, a másik kettővel soha nem volt ilyen oltások után!
2009. jún. 6. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az oltástól tuti nem köhög és a láz is aznap éjjel vagy max másnapig tart, más tünet nem kiséri. Gondolom a nagyok összefertőzték. A lázát csillapitsd ahogy szoktad, mondjuk panadol baby vagy nurofen, köhögésre valami bekenhető balzsam esetleg (dm-ben biztos van)., aztán ha még hétfőn is lázas vagy csúnyán köhög, mehettek a dokihoz. Ha nem egetverő a láza, nem vinném ügyeletre. Jobbulást!
2009. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ!:) Azóta beszéltem a gyerekorvosunkkal,hétfőn megyünk hozzá!
2009. jún. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!