Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy aludjon...

Mit tegyek, hogy aludjon normálisan?

Figyelt kérdés

Kislányom mindig jó alvó volt.8 hetes korától átalussza az éjszakát, kb 7 hós korától este fél 9-től reggel 8-ig húzta a lóbőrt.

Egy hónapja elkezdett hajnalban ébredezni, volt, hogy hajnali 5-kor sem akart vissza aludni akkor se, ha a fejem tetejére álltam, áthoztam hát közénk, itt meg úgy alszik mint a bunda!

2 hete beteg is volt, az első komoly betegség lázzal, többször kelt éjjel, de mindig visszavittem az ágyába, viszonylag jól is aludt, elnyomta a lázcsillapító, de hajnalban akkor is kukorékolt és kéretőzött közénk, itt meg mint a bunda..

Már nem beteg, nem nyűgös, gondoltam helyreállnak a dolgok, de tegnap is apa 5-kor kelt és a kisasszony is.Próbáltam visszaaltatni, de sehogy nem ment, aztán apa elment dolgozni fél 6-kor én meg áthoztam a lányom apa helyére és varázsütésre elaludt egészen negyed 9-ig.

Nappal már csak egyszer alszik kivéve mikor beteg volt, mert elnyomta a lázcsillapító)2,5-3 órát is egyhuzamban.

Kipróbáltam, hogy kicsit kitolom a fektetést, ő meg nemhogy kidőlt volna még randalírozott a kiságyban és ugyanúgy hajnalban kelt.

Vacsizni viszonylag rendesen szokott.

Szerintetek mit csináljak?

Vagy nyugodjak bele, hogy hajnalban fog kelni?


2012. febr. 23. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod napközben még egyszer letenni? Állítólag a babáknál úgy működik, hogy minél fáradtabbak, annál nehezebben tudnak éjszaka aludni. Hátha beválna.
2012. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de akkor vagy nem akar aludni délután, vagy elalszik de akkor este nem tudom letenni de reggel ugyanúgy hajnalban kel.Már 2 hónapja csak egyszer alszik nappal, a kettő már túl sok volt.
2012. febr. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!