Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan csecsemő tea amiben...

Van olyan csecsemő tea amiben nincs szinezőanyag és nem hasfájásra van? Mi a neve?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Granulátumra gondolsz?Vagy filteresre?Üvegesre?Mekkora babának?Az enyém az üveges HIPP almanektár+édesköményteát issza,ebben se cukor,se aroma,színezőanyag és tartósítószer sincs.
2009. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én míg nagyon pici volt, addig mecsekbébi teát adtam neki. aztán mikor nagyobb lett, akkor a hippes alma+édesköményteát, most már gyümilevet adok neki vízzel felhigitva, hogy ne laktassa nagyon. 9 hós már
2009. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Az igazság az , hogy még nem született meg még pocaklakó ,csak volt egy kis beszélgetés a párommal , hogy milyen teát akarok majd neki adni.Ellene van a szinezett mesterséges teáknak.Semmi szinezék és adalék anyag nelegyen benne.Inkább filteres tea lenne jó.A granulátum is már ki van lőve.
2009. jún. 6. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki normál édeskömény teát, ami csupán a gyógynövényből van. Persze, ne csináld erősre. Emellett a Mecsek baby tea is jó, az is gyógynövénykeverék, színezékmentes.
2009. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj, rosszul olvastam a kérdést, ezek hasfájásra jók.. Úgy látszik, még nem látok :S Bocsi!
2009. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod, hogy nem kell neki tea amíg anyatejes?
2009. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vál.vagyok.Ebben az esetben én is a Mecsek baby teát javasolnám.Az én babám nem volt hasfájós-ez a tea édesköményt és kamillát tartalmaz-mégis ezt adtam neki,mert kellemes ízű(ráadásul az én picim cukor nélkül itta),és mentes mindenféle mesterséges hozzávalótól.
2009. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt akkor fogod a legjobban látni, ha már megszületik a baba. Ha anyatejes lesz, akkor nem kell neki semmilyen tea. Nagy melegben nyáron, ha úgy látod szomjas, egyszerűen babavizet próbálj adni neki. Eldöntitek, hogy akartok-e cumisüveget használni. ha nem, akkor kiskanálból lehet próbálni itatni vele azt a pár kortyot, amire az anyatejes babának szüksége lehet.

Ha hasfájósabb lesz, ami a legtöbb babánál előfordul az elején, akkor a Mecsek Bébi tea nagyon jó. próbáld cukor és minden nélkül. nagyon kis korában éppen csak tedd bele a vízbe, és vedd is ki, hogy ne legyen erős a tea. Az én fiam nem itta meg cukor nélkül, így én szőlőcukrot tettem bele neki, hogy elfogadja.

Ha már nagyobb lesz, akkor csinálhatod azt is, hogy gyümölcslevet vizzel higítasz, és úgy adod neki. így tudod, hogy nincsen benne szinezőanyag és miegymások:-)

Boldog Babavárást!

2009. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon szertném majd minél tovább szptatni a picit és minél később adni teát és minden féle leveket.Csak puhatolózok és türelmetlenül várom , hogy mikor foghatom már végre a kezembe az én pici lányomat!Még csak 27 hetesek vagyunk.Tudom messze van még szeptember eleje.Apa reggel teát ivott és ezért jött fel ez a téma.Egyébként nem vagyok tea ellenes.Szép napot mindenkinek .
2009. jún. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!