Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 8 hós. Babán...

Mit csináljak a 8 hós. Babán éjszakánként felsír?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon jó alvó volt, most egy olyan hete, minden alkalommal felsír, és addig sír ameddig oda nem fektetem magam mellé (nem akarom odaszoktatni) akkor abba hadja és vissza alszik, de nekem addig meg sem szabad mozdulni, mert akkor megint elkezd sírni, valamit rosszul csináltam, úgy örültem, hogy eddig olyan jól sikerült minden, most meg elrontottam??!!!
2009. jún. 6. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, dehogy rontottad el. nem lehet, hogy fáj valamilye esetleg? vagy éhes lenne éjjel? foga nincsen megindulva? mert lehet, hogy nyugtalan csak, és az ad neki biztonságot, hogy ott vagy. de ha enyhe fájdalma van a foga miatt, akkor lehet, hogy elég,ha a fájdalma elmúlik, és akkor visszalszik a kiságyában is.
2009. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a későbbiekben nem akarod,hogy kisbabád Veletek aludjon,akkor ne szoktasd magatok mellé,elég 2 nap és már el is van rontva.Persze,hogy megnyuszik mellettetek...Ha fájdalma van azt csillapítani kell.Biztos jön a foga,esténként lefekvés előtt kend be dentinoxal,vagy homeopátiás bogyit,kinek mi jön be...
2009. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nincs foga, lehet, hogy attól ilyen, de napközben semmi jelét nem mutatja, hogy fájjon neki, nagyon jól elvan és nem is rossz baba.
2009. jún. 6. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én 9 hós lányom is ezt csinálja már lassan két hete. Mindig elaludt este 8-kor és csak reggel kelt fel. Most meg van hogy 3-szor 4-szer is felsír éjszaka álmában és úgy nyugszik meg ha mellé fekszem. Nekünk a fogunk jön, már egy kint van alul, de még mindig duzzat az ínye. Én estére mindig adok neki kúpot a fogára, hogy nyugodtan aludjon, de nem sokat használ. Én nagyon remélem, ha kijön a foga minden a régi lesz.


Alíz

2009. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!