Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől bukik még sokat 4...

Mitől bukik még sokat 4 hónapos kisfiam? Kinőheti? Kb 2és fél 3 óránként szopik. Csak anyatejes baba

Figyelt kérdés
már a kórházban születése után pár nappal visszajött amit evett de nem foglalkoztak vele.most 4 hónapos de szinte minden evés után buki.van amikor úgy fél óra 1 óra eltelte után jön vissza túrós kellemetlen szagú elég sok mennyiségű büff.ritka amikor nem jön vissza semmi.mivel lehetne csillapítani vagy megszüntetni?szokott büfizni csak levegőt de később mégis jön vissza túrós
2009. jún. 5. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, kinőheti. Azért biztos ami biztos, gondolom beutalta az orvosa a szokásos rutin hasi ultrahangra. Mikor csinálják, szólj majd hogy alaposabban nézzék meg, mert sokat bukik. Nekünk is ez volt, ahogy leraktam hasra aludni, már jött is vissza jó nagy adagban. Az kiságyát is rendszeresen lehányta (bocs). Ahogy elkezdtük a szilárdabb hamikat, meg erősödtek az izmai, leszokott róla. Már csak nagyon ritkán büfizik fel kajákat, pedig egész nap hasra vágja magát.
2009. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt nem írtam, hogy most lesz 9 hónapos.
2009. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kiságya lába alá rakjál 1-1 könyvet (kis szótár) a feje felőli oldalra, nálunk ez vált be.
2009. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!