Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél9kor vacsizna 10hós kicsim....

Fél9kor vacsizna 10hós kicsim. De nem evett semmit (tápszeres) elaludt szépen. Felkeltsem? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy! Ha éhes lesz, felkel, de lehet végigalussza az éjjelt.

Lányom is többször, még most közel egy évesen is átalussza a fürdésidőt és alszik reggelig.

2009. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel, mert csak nyűgös lesz és lehet, hogy enni se tudna rendesen. Ha megéhezik, a pocija felébreszti, ha nem, akkor reggelig alszik. Pihenj Te is egy jót vagy csinálj magatoknak programot. Jó éjt!
2009. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
igaza van az elöttem hozzászólónak,nem kell felébreszteni.Én is így voltam/vagyok vele pedig nekem csak 7 hónapos a babám.Pl. volt olyan,hogy két etetést is kihagyott és másnap reggel ébredt.Úgyhogy ne aggódj!
2009. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ó, köszi

:)

közben apa annyira nyagatott, hogyy megetettem.

megette most mind és fel sem ébredt.

2009. jún. 5. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
édi!
2009. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!