Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van olyan akinek van...

Anyukák van olyan akinek van teje mégsem szeretne szoptatni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is kínszenvedés volt a szoptatás az első pár héten. Aztán meg hasfájós lett, én alig ettem-aludtam amitől meg egyre kevesebb lett a tejem, pótolni kellett. Na ha lehet ez még rosszabb volt, főleg az éjszakai kelések. Alig vártam hogy végre újra legyen elég tejem.

Szóval ha úgy vesszük, én azért szoptattam, mert így volt kényelmesebb. Akkor én is önző vagyok??? :-)

Most már, hogy lassan 5 hónapos sokkal inkább élmény a szoptatás mint mikor megszületett.


Ettől függetlenül úgy gondolom, ez a szülők döntése. A munkahelyemen "baba-bumm" volt, van olyan kolléganőm, aki nem akart szoptatni. Nem kevesebb sem ő, sem a babája ettől. Nem beteges. Ugyanúgy kötődik az anyukájához, mint minden baba.

2012. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy vagy önző. Ma kísérleti jelleggel lefejtem a tejet és láss csodát a masszírozással, fejéssel, cumisüvegből való etetéssel 30 perc alatt megvoltam. 3 óránként fejem szedem a tejserkentőt és tökéletes most így.

Nagyon szépen köszönöm a segítő szándékú, normális hangvételű, tapasztalat megosztós válaszokat!

2012. febr. 23. 15:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha így tökéletes akkor szuper :)
2012. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!