Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerből lehet készíteni...

Tápszerből lehet készíteni tejbegrízt?

Figyelt kérdés
Szóval tej helyett tápszerből.8 hónapos,anyatejes.A tápszert nem issza de kanállal mindent megeszik.Sajnos nagyon sokszor kel éjszaka és ezért szeretném megpróbálni.A tejpéptől és a sinlactól is felkel.Én úgy láttam hogy a tejpéptől fáj a pocakja.Ha lehet akkor hogy kell elkészíteni?
2009. jún. 5. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Grízt vagy akár rizst bő vízben megfőzöd és utána szórsz bele tápszert.Én így szoktam,mert a 17 hós fiam nem szereti a tejet.
2009. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha főzeléket már eszik, este is adhatsz neki vacsira!

11 hós a babám 8 hós kora óta (doki mondta) 2x eszik húsos főzit!

2009. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csináltam tejbegrízt a tápszerből, és tényleg jó éjszakára. Kevés vízben megfőzöd a grízt (2-3 teáskanál), a legvégén keverhetsz hozzá kis cukrot, vagy akár lekvárt is (lekvárt amikor már kész), és utána kevered el a tápszerrel. Az én fiam imádta, a mai napig szereti, de most már tejjel csinálom. Szerintem ha ezek után is felkel éjjel, akkor nem az éhség kelti fel, hanem a megszokás.
2009. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!