Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sokat nevet a babám,...

Ha sokat nevet a babám, szinte egész nap fülig ér a szája és nem sír sokat, (sőt vannak napok mikor nincs 1 hangja sem, persze ha álmos akkor nyűgösködik de ennyi, ) akkor az azt jelenti, hogy kiegyensúlyozott? Nem?

Figyelt kérdés

csak azért kérdem mert 1 alkalommal voltunk vendégségbe és ott nem érezte jól magát és sokat sírt, erre meg leírták a picimet is meg engem is!

Rossz napja volt és a nyüzsi is sok volt neki szerintem.

csak az én megnyugtatásom miatt kérném tanácsokat.

köszönöm


2009. jún. 5. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 8 hós 5hetes kor óta állandóan mosolyog, nevet, imádja is mindenki.

Igen a Te babád kiegyensúlyozott, de szereti a saját maga kis környezetét.

Mi is jártunk úgy vendégségben, hogy addig üvöltött míg a hordozójában nem volt, csak menjünk haza.

Ne szégyeld magad emiatt, majd kinövi.

Én fiam már mindenhol jól el van, már feláll, és nagyon szereti játszani magát... :) Persze csak ha ott vagyok, de még a mai napig mosolyog, vigyorog, nevetgél.

Ez a kiegyensúlyozottság.

2009. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 hónapos a babám, egész nap nevet, mosolyog, jó a kedve, csupa életvidámság, öröm ránézni. Eltelik úgy 2-3 nap is, hogy egy percet sem sír. Ha mégis, max 2 perc és már meg is nyugszik.

Viszont kb 2 hónapja, bármilyen jellegű vendégségben sír, zokog. Észrevettem, hogy azt utálja, ha vele foglalkoznak egyszerre többen. Ha mondjuk közértben vagyunk, ott is sokan vannak, de mivel nem szólnak hozzá, nincs semmi baja. De egy nagyszülős vendégség már sok neki, amikor egyszerre beszél hozzá nagymami-nagypapi. Kicsit kellemetlen, hogy rá kell szólnom az emberekre, hogy egyszerre csak egy beszéljen a babámhoz. Hát ez van :(

Majd elmúlik, majd jön más.

A te babád is gondolom ilyesmi :) Szerintem ne izgasd ezen magadat!

Üdv

2009. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kiegyensúlyozott,de ő sem türi meg amikor körül veszik a rokonok!
2009. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!