Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen, amikor összetapad a...

Milyen, amikor összetapad a baba szeméremajka? Hogy vehetem észre, ha még olyan pici?

Figyelt kérdés
Most olvastam itt egy kérdést, ahol a kislánynak össze volt tapadva a szeméremajka. Rákerestem és több esetet olvastam, amikor sebészeti úton kellett szétválasztani őket. Hogy tudok odafigyelni, hogy ne fordulhasson ez elő és egyáltalán hogy néz ki? Kislányom 5,5hónapos és olyan pici. Eszembe nem jutott ennyire matatni ott neki. Ti vettétek észre vagy valamilyen orvosi vizsgálat alatt derült ki? Kicsit megijedtem. Segítsetek!
2009. jún. 5. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak kitörlöd neki, akkor is érzed.
2009. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éves volt a lányom, amikor észrevettem. Úgy történt, hogy panaszkodott, hogy fáj, ha pisil. Én is, az orvos is felfázásra gyanakodott. A vizelet negatív lett, ezért megnézte neki az dokinő, hogy mi fájhat ott. Nagyon hülyén éreztem magam amiatt, hogy nem vettem előbb észre. És tuti, hogy 3-4 hónappal előtte még nem volt olyan, mert akkor a Balcsin többször néztem, hogy nem került-e oda valami. De mondta, hogy ha csak nincs gond, nem is szabad piszkálni neki, ha van az meg kiderül, lásd most is. Azt is mondta, hogy ez olyan ritka, hogy 15 éve nem találkozott vele.

Szóval szerintem csak ezért ne piszkáld a kicsit. Ha gond van észre fogod venni. De nagyon kicsi rá az esély.

Egyébként azért fájt Neki a pisilés, mert a tapadás miatt képződött "tasakban" visszamaradt a vizelet és kicsítte.

2009. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megnéztem neki, ugy hogy finoman széthuztam, de szerencsére nincs össznöve.
2009. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!