Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már vizeletgyűjtő...

Használtatok már vizeletgyűjtő tasakot 1 év alatti babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos, de vagy én vagyok béna, vagy nem tudom... 2 db-ot elhasználtam, de minden pisi, kb 1 ml híjján mellé ment... Van valami jó trükk rá?
2009. jún. 5. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Hintőporozd be a kis nuniját azon a részen,ahová a zacskó ragacsos része esik,talán úgy jobban megtapad!Talán elég lenne az a pár milli is,nem?!Egy pici izgő-mozgó babára nagyon nehéz rászerkeszteni,kérdezd meg,hogy mekkora mennyiség kell,hátha elég lesz pár csepp is.
2009. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekünk kellett. 6 hónapos a kislányom és nekünk is kellett a vérvételre pisit is prezentálni. Nekem úgy "sikerült" hogy felragasztás előtt megmostuk a popsit (és mindent ott) szárazra töröltük, de nem krémeztük be. Így sikerült elérni a kritikus 20 ml-t. Remélem, tudtam segíteni vmi és sikerülni fog.

2009. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem kell sok, de amit én összehoztam, az tényleg csak egy csepp volt. :( megpróbálom a hintőport. Vagy még az jutott eszembe, hogy reggel tudom, hogy kb mikor pisil (éjszaka nem szokott, ébredés és kaja után pisil sokat), pelenkát kaja után le, bemegyünk üveggel a fürdőbe és várjuk a csodát... nem tudom mit csináljak...:(
2009. jún. 5. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
igen icipici is elég 10 csepp :))
2009. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem masodszorra sikerult.Eloszor ejszaka raktam be,na a pisi mindenhova folyt,csak oda nem ahova kellett volna.A trukk az,hogy egy kicsit lentebb ragaszd,mert lefele folyik.Lazan pelenkazd be.Ja,es tok szaraz legyen.En gyakran figyeltem,mert a nagy forgasba,kuszasba.maszasba is kifolyik a zacsibol.
2009. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!