Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tegyem (mire) a 8 hos...

Hogy tegyem (mire) a 8 hos kislanyom le a foldre hogy maszkaljon? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nekunk egyik szobaban sincs szonyeg a foldon csak sima parketta sott az egesz lakasban nincs szonyeg.letettem a foldre 7 hosan mert nagyon vagyott mar a foldre allandoan ott csungette a kicsi labat,fejet az agy szelen.de szegeny lemaszott a pledrol amit letettem neki es beverte a fejet ahogy a hatara fordult.azota nem tettem le a foldre de egyszeruen mar nem birunk vele mindig csak a foldon akarna lenni.
2009. jún. 5. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél habtapit.
2009. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kő van mindenhol.

Letettem egy pokrocot, de mindig lemászik róla. Harisnya, nadrág és bizom benne hogy nem fázik fel.

2009. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen a habtapi:


[link]


Egy kisebb szobát biztonságossá lehet vele tenni, mert nem túl drága.

2009. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én leterítettem egy plédet neki. Bár 5 hós, de úgy kúszik, hogy állandóan lemászik róla. Tedd le nyugodtan!
2009. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es ha arrol is lemaszik ? nagyon felek hogy megint oda fogja verni a buksijat.
2009. jún. 5. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, még párszor koppan, és megtanul úgy fordulni, hogy először leteszi a fejét. az én fiam is ezt csinálta. felemelt fejjel fordult, aztán koppant:-) volt nagy sírás, ölbe vétel, nagy nevetés:-) 4-5 koppanás után rájött, hogy mielőtt gurulni készül, le kell tennie a fejét. azóta ninsen gond vele.
2009. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon félted, vegyél neki kutacsvédőt.


[link]

2009. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez a kutacsvédő nagyon hasznos, mindaddig míg teljesen megszokja, hogy ha esik akkor sem koppan a fejecskéje...

hallottam olyat, hogy amikor nem volt a baba fején, akkor is úgy hanyatt vágta magát, hogy csak na...

mert ugye azt, hitte, hogy nem ütheti be a fejecskéjét

2009. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!