Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babám hason sír, de...

5 hós babám hason sír, de mindig hasra fordul. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Hagyjam sírni? Vagy fordítsam vissza én? De akkor hogy tanul meg visszafordulni? Egész nap ez megy. Fordul sír visszafordítom, megint hasra fordul sír.
2009. jún. 5. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Aludni hogy szokott?Leht ha megpróbálod este amikor már tiszta kóma hasra tenni és úgy altatni akkor megszereti a hason levbést,és hamarabb át tud majd fordulni magától hátra.Enyim kezdetektől hason alszik és imád hason lenni.
2009. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem sokára jó lesz neki ugy is csak türelem.Még én is fordígatom ha sír. 7. hós
2009. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor fordítgatom.
2009. jún. 5. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet. De képzeld, most volt a 2. nap, hogy reggel hason fekve ébredt, pedig eddig egyetlenegyszer sem tudtuk hason altatni.

Én is egésznap forgatom, mert eléggé sír és ráadásnak alig tudom megfordítani, mert feszíti magát. Remélem kapunk hasznos tanácsokat.

2009. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta, amikor megtalnult megfordulni. Én mindig visszafordítottam, ő pedig hasra és sírt. Sokáig ezt csinálta, aztán megtanult kúszni, mászni, felállni, most már lépeget. 11 hós most. Azt hiszem egy kis türelem kell hozzá.
2009. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát csak elmúlik egyszer... :). Megpróbálom a hason alvást.
2009. jún. 5. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is,mikor megtanult hasra fordulni.Annyival volt könnyebb,hogy akkor még velünk aludt egy ágyba,így nem kellett felkelni hozzá.Aztán egyre gyakoribb volt,hogy éjszaka álmában fordult hasra és reggel úgy ébredt.Ez mindig többször fordult elő,míg már elaludni is tud csak.Én megbántam,hogy a riogatások miatt nem altattam hason,mert azért utálta annyira.Egyébként ez az átszokás egy gyenge hónapba telt.
2009. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!