Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tünetei vannak, ha...

Milyen tünetei vannak, ha tejallergiája lesz a babának a sima, nem HA tápszertől? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Most váltottunk Beba 1 Aktív-ra( mára 2 doboz végén járunk), a homloka kiütéses lett(mint mikor koszmós volt),amit véresre mart sehol máshol ninsc rajta kiütés és mustársárga a széklete, ami eddig zöld volt. Ezek tünetek lehetnek? Segítsetek!!
2009. jún. 5. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igen ezek esetleg lehetnek tünetek, de mikor jött ez ki, hogy már volt ideje szétvakarni? még ma vidd orvoshoz, és ha nem is rendel még, addig hívd fel, és ha van még az előző kajából, akkor azt add neki
2009. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz a babát a homloka végett. Mi sem ha-s tápszert kapunk, s nekünk is mustársárga a kakink. Az szerintem nem lehet gond, de a homloka végett vidd el, hogy arra írjanak valamit!
2009. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy 2 napja, van rajta. Úgy gondoltam azért, mert nem kentem olajjal. Most hívtam a védőnőt, azt mondta, hogy, ha máshol nincs rajta és a hasa sem megy, akkor ez nem tejallergia. Lehet, hogy valamelyik sapitól lett kiütéses. Mondjuk volt rajta valamelyik nap 1, ami nem valami jó. :( Szerintetek??
2009. jún. 5. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én a nyugalmam érdekében megmutatnám dokinak
2009. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!