Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy a 3,5 hónapos...

Van olyan, hogy a 3,5 hónapos babámnak nem elég tápláló a tápszere?

Figyelt kérdés
humana ha startot eszik és most 7,5 kilógram és 170 ml-t eszik minden evésnél és 1,5 2 óra múlva elkezd sírni és nem álmos ha adok neki teát akkor 100 ml-t megiszik egyhúzásra és 1 óra múlva eszik lehet hogy hamar kiürül neki?/4200 grammal született/
2009. jún. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a fiam is ilyen volt, most meg 2 napja nem is akarja enni. Hívtam a dokit, azt mondta váltsak 1- re.

Azóta sem kell neki, így vaníliás tejpépet keverek hozzá, plusz ebédre már kap répa pürét tápszerrel hígítva. 3 hónapos

2009. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9:30-kor evet és most 30ml tejpépet adtam neki mert nagyon sírt és megette .nem lesz tőle semmi baja? a tápszert mostanábba fújja ki amikor eszi utánna meg ki is jön belőle elég sok nde a tejpép nem jött ki semmi.tegnap kapott sütötököt és az sem jött ki semmi
2009. jún. 5. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi először milumil ha startot ettük, de mivel nem ivott semmit mellé, szorulásos lett. Aztán váltottam beba ha startra a bifidus tartalma miatt, ami megoldotta a kakiproblémát, elkezdett teázni is, de mintha hamarabb ürűlt volna, mint a milumil. Szerintem a z 1- es tápi lehet ugyan megoldás, de kérdezd meg a dokit, hogy másik gyártó start hamijára álljatok át, vagy jöhet az egyes. Én még a hozzátáplálással kivárnám a négy hót, had érjen az emésztőrendszere hozzá.
2009. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már tejpépet adsz, akkor HA tejpépet adtál? Mert ha simát, akkor a HA tápnak innentől kezdve sok értelme nincs...
2009. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
simát adtam neki.ha-s tápszert a doki írta amikortól kevés lett neki az anyatej
2009. jún. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!