Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak mikor veszitek meg...

Babátoknak mikor veszitek meg az első kiscipőt? Ha már felállt vagy ha már lépeget a bútor mellett?

Figyelt kérdés
elsősorban lakásban gondoltam,puhatalpú kiscipőre, melyik márkát mondanátok? 8 hós babi anyuja
2009. jún. 5. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én a lakásban csak csúszásgátlós zoknit adok a kislányomra. Úgy olvastam, hogy jobb, ha ilyenkor még nem adunk cipőt a babára, hogy a lábizmai erősödjenek. Cipőt elég kintre adni, ha leteszed, hogy ne legyen piszkos a zokni. De ott is jobb, ha mezítláb lehet, persze csak ha elég meleg hozzá az idő.
2009. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő meg gyógytornász is azt mondta, hogy minél később annál jobb. Legalább nem nyomorgatod a lábát. De ha már jár, akkor persze muszáj.

Az én babám 13 hónapos, de még nem jár. A bútorok mentén kapaszkodva persze igen, de az utcán nem szoktunk. Így még nem vettem neki kiscipőt. De mindenki megszól érte. De nem érdekel, a gyereknek ez a jobb.

2009. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is lépeget már mindenfélébe kapaszkodva, de nem veszek neki cipőt, mert látom, hogy "kapaszkodik" a lábujjaival a földbe, és cipőben ezt nem tudná csinálni.
2009. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szobában csak zokniban mászkál a fiam (most már kapaszkodás nélkül is), amikor a bútorokba kapaszkodva már ügyesen ment, akkor vettem neki egy cipőt, de otthon nem adom rá, csak a babakocsizáskor adom rá, szóval járkálni még nem járkál benne. Pár napja indult el kapszkodás nélkül, de cipőt csak akkor fogunk felvenni, ha már az utcán is sétálunk.

11 hós kisfiú anyuja

2009. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!