Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön már? Még nincsen...

Mikor jön már? Még nincsen fog baj ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam 30.-án múlt 9hónapos és még csak jele sincsen annakhogy jönne A foga.Anyatejes még mindig és nem is nagyon akar mást enni viszont a súlya szépen megy havi 80dkg.Mikor jön már a foga?Nyálzik már 4hós kora óta meg rág folyamatossan.Persze nem vagyok türelmetlen csak az érdekel volt-e más is így,hogy ennyi idősen nem volt még fog?
2009. jún. 5. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A kislányom jövő héten lesz 1 éves.Egy fogunk sincs.Ne aggódj!Minél később jön,annál tartósabb,erősebb lesz a fogacska.Bár tudom olyan nehéz kivárni!:)
2009. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én nagyobbik lányom 11 hónapos volt, amikor kibújt az első foga. Nem tudom, hogy van-e összefüggés a dolgok között, de most lesz 14 éves és eddig még sosem volt egy fogának se baja. Tökéletes a fogsora..
2009. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!10 hónapos a lányom és még neki sincs foga!:)
2009. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha nehezen jön a fogacska az lehet káciumhiány jele is de ez nem biztos , hogy nála is így van . Az egyik ismerősöm kisfiára azt mondták hogy kálcium hiánya van , jobb és bal oldalon nem egyformán erősek a csontjai.Ekkor mondták azt is ,hogy azért nincs még foga mert kevés a Ca a szervezetében és nem tud nőlni.Lassan 7 hónapos a nagy legény.Ez nem biztos , hogy nálatok is így van csak azért írtam le , hogy tudd még milyen oka lehet és nem akartalak megilyeszteni . Bocsánat !
2009. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 és fél hós és még neki sincs foga. A doki azt mondja alul is felül is be van duzzadva az innye, na én ebből semmit nem látok, de hát ő tudja jobban. Így szerinte egyszerre lehet több foga fog kibujni. Ő is anyatejes és semmi mást nem is hajlandó azon kívül enni.

Már én is türelmetlen vagyok, remélem ha kibujik a fogacska akkor fog enni mindent rendesen.

Addig türelem:)

2009. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! sőgornőm kisfiának 14 hónaposan jött az első foga. és a világon semmi baja, a doki szerint minden renben a fogaival és ez természetes!

Ti is ráértek még!

2009. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat eléggé megnyugtattatok,hogy másnál is van ilyen köszike.:D
2009. jún. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!