Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye mások is szokták rosszul...

Ugye mások is szokták rosszul érezni magukat nem csak én?

Figyelt kérdés
Egy nyűgösebb nap után, mikor beteszem este a kiságyba, mert mindjárt alvásidő van, akkor szépen oldalra fordítja a fejét még nézelődik egy kicsit és negyed óra múlva szundi-bundi van egy hang nélkül. Ilyenkor olyan lelkiismeret furdalás fog el, hogy mikor nyüszi volt én csúnyán néztem rá, vagy evés közben erélyesebben szóltam Rá, pedig milyen kis ügyes jó gyermek ha ilyen szépen el tud aludni.
2009. jún. 5. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugodj meg szerintem ezzel többen vagyunk így. Nekem is szokott rosszérzésem lenni ha kicsit ingerültebben szóltam neki. De néha semmi se jó nekik amit csinálunk és elszakad a cérna! Én mostanában azt csinálom mielőtt hangosabban szolnék rá, veszek egy mély levegőt és kimegyek egy fél percre! Nekem bevált mert ha nem is teljesen szállt el a mérgem de már kicsit nyugodtabban jövök vissza!
2009. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj mindenki így van ezzel! Én mikor érzem, hogy vész a türelmem jó erősen behúnyom a szemem és számolok amíg érzem, hogy lazulok. Nekünk sajnos mostanában az évés körül vannak gondok. Egyszerűen az első 10 percben úgy fal, hogy azt hiszem visszajön, vagy félrenyel, utánna viszont hol rágcsálja a cumisüveget (tápszeres) hol csak szívogatja kicsit, vagy ki is köpi de ha elveszem tőle sírni kezd, hogy ne! Egy evés van mikor el tart 1 - 1,5 órát és még így is kevés amit eszik (bár nincs baja, boldog kiegyensúlyozott, gyarapszik csak én aggódom) olyankor a végére már nagyon türelmetlen vagyok, bizony akkor sokáig kell számolnom.
2009. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk is ez a helyzet,olyan jó alvó baba,este csak berakom az ágyba és már alszik is,nah akkor van minden bajom ha aznap valamiért haragudtam rá,mert sok volt a hiszti,ilyenkor meg amikor láttom hogy milyen békésen alszik,olyan lelkiismeretfurdalás fog el!
2009. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!