Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok, ha csak fel...

Mit csinaltok, ha csak fel adag mosogepbe valo babaruha gyulik ossze? Kezzel is mostok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Berakom a gépbe és kimosom.
2009. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
várjál még 1 napot, hátha több összegyűlik! aztán moshatod :)
2009. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Van fél program a gépen,az enyémen olyan van,hogy 2,5kg ruhához :) akkor arra a programra rakom,kézzel nem mosok,mert nem tudnám hova teregetni,panel erkély nélkül:(

Minden jót

2009. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is beteszem a gépbe, és kimosom a fél adagot. Kézzel nem tudok olyan szépen mosni.
2009. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs mosőgépen és már egy jó ideje csak kézzel mosok!
2009. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van fél program a gépen. Amúgy attól is függ, mekkora a picur. A lányom 10 hós, már egy ideje együtt mosom az ő ruháit a miénkkel. De már a kezdeteknél is hozzáraktam az ő cuccaihoz mondjuk a szoptatós melltartót, ilyesmit.
2009. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van fél programom a mosógépen, így vagy azt használom vagy hozzáteszek egy pár pólót a saját ruháinkból (11 hós a fiam).
2009. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szinte a kezdetektől együtt mosom a ruháinkat,így mindig van egy teljes adag!Két gyereknél elég érdekes lenne külön mosni.Semmi baja nincs tőle pedig a kicsi most volt egy éves!
2009. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!