Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki sérült, tartósan beteg gyermeket, csecsemőt nevel?

Figyelt kérdés
Van-e esetleg hasonló cipőben valaki?Érdekelne más tapasztalata,ha van.Tartósan beteg kislányommal vagyok gyeden.Szülés közben károsodott az idegrendszere,most tíz hónapos múlt,de nagyon le van maradva.Dévényezünk,Petővel is próbálkozunk.
2009. jún. 4. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én fiam súlyos értelmi és mozgássérült,de ő már 11 éves.Éveken keresztül dévénytornát kapott ami sokat segitett az izomzat karbantartásában.Sajnos nálunk a betegség nem gyógyitható igy csak a szintentartás miatt tornázunk.A dévény nagyon jó főleg ha korán kezdik.ha esetleg tudok segiteni valamiben irj.
2009. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én fiam súlyos értelmi és mozgássérült,de ő már 11 éves.Éveken keresztül dévénytornát kapott ami sokat segitett az izomzat karbantartásában.Sajnos nálunk a betegség nem gyógyitható igy csak a szintentartás miatt tornázunk.A dévény nagyon jó főleg ha korán kezdiha esetleg tudok segiteni valamiben irj.
2009. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs kétszer ment el:-)
2009. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszol megkérdezhetem,mit jelent hogy az idegrendszere sérült szülés közben "pontossan"?
2009. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az hogy sérült az idegrendszere,azt jelenti hogy a súlyos méhen belüli oxigénhiány maradandó károsodást okozott.Nem tartja rendesen a fejét,gyakorlatilag alig tud valamit.A Dévényezés sokat segített már idáig,az izomtónus feszessége sokat javult.Félek nem lesz soha rendben.
2009. jún. 4. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem súlyos fokban látássérült, vak a lányom, de ő mér nem csecsemő, 5 éves. Tudom, ezzel nem mondtam sokat, de a kérdés az volt, hogy "sérült, tartósan beteg" gyereket nevel.
2010. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, "mér" helyett már-t akartam írni:)
2010. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!