Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szabad ennem és mit nem...

Mit szabad ennem és mit nem szoptatás alatt.9,5 hónapos baba anyukája. Van e vajon a neten valahol erről valamiféle cikk?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ilyenkor mar nem olyan erzekenyek ra hogy mit eszel iszol,baris nalunk igy van 10hos kisfiu anyukaja!

2009. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát, ha az elmúlt 9,5 hónapban érezted h mi jó nektek és mi nem, akkor szerintem nálad külső tanács nélkül is jól működik a megérzés :) egyébként ha rákeresel majdnem minden babás oldal foglalkozik ezzel. Nem tanácsos: káposzta és babfélék, puffasztó gyümölcsök, tenegri cuccok - amik nem kellőképpen hőkezeltek pl kagyló...ami hasznos: vasban gazdag ételek (spenót, csalán) fehér húsok, sok-sok szénhidrát (párolt zdségek, durum tészták) és rengeteg folyadék
2009. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cikket sajna nem tudok. Mivel mindenki más, ezért nincs konkrét dolog, hogy mit szabad és mit nem. Kísérletezni kell és figyelni a babád, hogy mi az, ami nála problémát okoz. Pl. én nem ihatok, csak naponta egy kávét reggel, mert a babám nem tud aludni tőle, nem ehetek szilvát, mert az nagyon meghajtja (bár mikor szorulása volt ez kifejezetten jól jött), de amúgy más minden rendben van. Vigyázni talán azokkal a dolgokkal kell, mint amit terhesen sem lehet enni, a nyers dolgok (hús, tojás, stb.). Kifejezetten jót tesznek viszont bizonyos ételek, italok, amik a tejre vannak jótékony hatással, bár ez is mindenkinél más: levesek, madártej, alkoholmentes sör, stb. Ezekről sok helyen lehet olvasni. Remélem azért valamennyire tudtam segíteni!


Boldog babázást!


9 hónapos baba anyukája

2009. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Viszont kivánom.
2009. jún. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!