Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a feltételek a bölcsibe...

Mik a feltételek a bölcsibe és mikortol mehet?

Figyelt kérdés
11hós a fiam, de rettenetesen anyás és szégyelős:) szeretnék dolgozni de sajnálom is.
2009. jún. 4. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 6 hónapos kortól veszik fel őket.

Beiratkozás májusban és kezdés szeptemberben. Előtte beszoktatás...

2009. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha most elmész és jelentkeztek valahová, akkor talán jövő szeptembertől felveszik, az idei helyek már beteltek

májusban arról szoktak dönteni, hogy az addig jelentkezettek közül, kik juthatnak be

viszont több helyre is szabad jelentkezni biztos, ami biztos

2009. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekem 11 hónapos lesz a kisfiam szeptemberben és vissza kell mennem dolgozni, úgyhogy beirattam bölcsibe de majd csak 2 hét múlva tudom meg, hogy felvették e.

Én is nagyon sajnálom és tuti kileszek. Bízom benne, hogy hamar beszokik, nagyon barátkozós.

2009. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én februárban (idén) jeleztem a bölcsibe hogy szeptembertől be szeretném iratni, és még így is csak jövő szeptembertől veszik fel :( Most 11 hónapos.
2009. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem addig is próbáld meg sokszor társaságba vinni, ha lehet gyerekek közé is, és akkor egy kicsit enyhülni fog az anyás, szégyenlős viselkedés. Én rengeteget vittem társaságba és nem fél senkitől, nevetgél a számára idegenekre is, bátran megy bárkihez.
2009. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Feltétel, hogy fogadni tudják (legyen hely). Bármikortól mehet. Nem csak szeptembertől. Én júliusban döntöttem, hogy munka, ezért bölcsi, bementem, volt hely. Következő héten beszoktattam és onnantól járt. Próbáltak célozni rá, hogy felesleges elkezdeni, mert mindjárt lesz nekik augusztusban 2 hét szünet, de én nem hallottam meg..., kötelezni meg nem tudtak, hogy csak szeptembertől kezdjük. Bár ők NAGYON szerették volna...
2009. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most irattam be májusban és itt Zuglóban nem lehet vinni bármikor, úgyhogy szeptembertől megy.
2009. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!