Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak reggelire a babámnak?

Mit adjak reggelire a babámnak?

Figyelt kérdés

6 hónapos, eddig ebédre főzeléket, uzsira tejpépet kapott, a többi étkezés tápszer. A tízórai kimarad. Azonban ma reggel nem volt hajlandó megenni a tápszert. Adtam neki tejpépet, azt bekanalazta.

Ezentúl reggelire mindig tejpépet adjak? És akkor uzsira mit? Nem lesz baj, ha ennyi tejpépet eszik? Vagy akkor uzsira készítsek neki gyümit+rizst?


2009. jún. 4. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én reggelire még mindig tápot adok ,meg vacsira is!

Délben ebéd ,uzsi tejpép vagy gyümi!

De 1 éves korukig reggelire és vacsira tápot adok!!

Üdv egy lassan 10 hós baba anyukája

2009. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,ahogy leírtad.Reggel adj neki tejpépet,uzsira gyümölcsöt rizzsel.Náluk még nem baj,ha 3 étkezés is tejalapú.Sok baba ilyenkor csak szopik,nekik mind tej,illetve 1 étkezés-az ebéd-van kiváltva.Ha üveges babadesszertet adsz,nézz körül,h mi az amit lassan bevezethetsz,6 hós kortól nagyon sok féle van(ötletnek is jó,te meg elkészíted).
2009. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
egy éves korig fél liter tápinak meg kell lennie. Én még reggel este tápit adok neki. tízórai gyümölcs, ebéd főzi, uzsi a tejpép. 10 hós
2009. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

én is tápot szeretnék adni neki, de ha egyszerűen nem hajlandó megenni! Már az első kortyot kiköpte! De azért még pár napig próbálkozok vele, hátha...

2009. jún. 4. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ki másfajta tápszert, hátha azt jobban megissza, mint a mostanit.
2009. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem eszi meg cseréld valami mással pl.tejpéppel.

De naponta kétszer is ehet fözeléket,meg bizonyos tejpépet is ehet kétszer.Irja a dobozon,hogy napi hány alkalommal eheti.Adjál reggel is neki.

2009. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen tápit esztek?

Nagyon tudom ajánlani a Similac nevü tápot!!!

Nagyon jó ,olcsó ami gondolom senkinek nem hátrány,és persze a legfontosabb a babáknak izlik mert édes!

recept nélkül, valami 1700ft körül van ,de nem tom mert mi receptre vesszük és igy 800ft !!

üdv az egyeske voltam

2009. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szinte születése óta Mildibét eszik, eleinte HAs, majd 1es, most a 2est. Éjszakára Beba jó éjszakát tápszert kap.

lehet kipróbáljuk a Similacot. Most 6,5 hónapos, így a vassal dúsítottat vegyem? Mert a sima dobozán az van, 0-6 hónapos korig. Mind a kettőt lehet receptre is venni?

2009. jún. 4. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:

A Sinlak az pép mi is azt ettük tejpép helyett és felénk 1300 körül van,csak gyogyszertárban lehet kapni,de sok adag ki jön belölle és olcsobb a Mildinél is.

AR-es pép. A lányom még mindig eszi 14 hónapos.Cseréld arra.Egészséges.

2009. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi de még az elöző vagyok:

[link]

2009. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!