Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek állt fel aránylag későn...

Kinek állt fel aránylag későn a babája?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 08:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ill. hány hós volt?
2009. jún. 4. 08:00
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolak akinek nem 6-7 hósan állt fel, hanem később.
2009. jún. 4. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:

szia! A kicsi fiam egy héttel az elso szuletésnapja elott ( egy honapja)dontott ugy, hogy most màr fuggoleges helyzetbol akarja szemlélni a vilàgot :)

Elotte csak akkor probàlt felàllni ( tobb kevesebb sikerrel)ha elvettem tole a jàtékàt és kénytelen volt erolkodni, hogy visszaszerezze.

Nagyon gyorsan behozta a " lemaradàsàt" (???) egy hétig àllandoan felàllt, leult, utàna pedig azonnal meg is tartotta magàt kapaszkodàs nélkul, szoval ha ilyen utemben halad, pàr nap, hét mulva el is indul. 10 én lesz 13 honapos.

nem mondom,furcsa volt, hogy ismerosok , akik hasonlo koru babàkkal rendelkeznek , irjàk hogy egy évesen màr totyog az ovék, de most màr nyugodt vagyok, hogy obébisége is hamarosan elindul. Ami szintén megnyugtatott, hogy ( kulfoldon élunk),az orvos szerint semmirol nincs lemaradva,csak ha 16 honapos kora utàn sem àll fel, akkor kuldik el gyogytornàszhoz.Itt nem probàljàk meg szupermeneknek tekinteni a gyerkocoket, hogy ha 10 honaposan nem fut le egy maratont, akkor màr mindenféle torna, ideggyogyàsz:)

2009. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mert tegnap is sokan írták hogy már 6-7 hósan állt 9-10- 11 hósan meg már ment és furcsáltam hogy ilyen korán kezdi majdnem mindenki babája. Enyém 9 hós és most állt fel először.
2009. jún. 4. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ujra én:)

teljesen normàlis szerintem, ha 9 hosan àllt fel. Abszolut nem késo.

én ezeket a vàlaszokat , és az ilyen irànyu kérdéseket màr el sem olvasom, az ilyenek vannak tele a szuperanyàkkal, akiknek a gyerekei màr két doktori diplomàval a kezukben jottek a vilàgra, és ha a tied egy kicsit is le van maradva hozzàjuk képest, akkor neked esnek, hogy " fhuuuu, fààààà, bbiii", hogy ez igy meg ugy nem normàlis, stb...Ugy vagyok vele ( és ez persze nem azt jelenti, hogy nem érdekel a gyerekem mozgàsfejlodése, de, nagyonis), hogy elobb utobb minden gyerkoc felàll, elindul, késobb beszél majd..Legalàbbis nem làttam még kisgyereket, aki négykézlàb ment volna oviba :):)

2009. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem, ahogy írtad.
2009. jún. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!