Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdett gyereked...

Mikortól kezdett gyereked érdeklödni a TV iránt? És nézte egy kicsit?

Figyelt kérdés

Lányom 17 hós és igazából rá sem néz. Néha ha szolunk hogy kutyus van akkor figyel amig a kuty a képen van, vagy ha kisgyerek szerepel rögtön ugrik és nézi, de se rajzfilmet se mást nem néz. Habár csak este kapcsoljuk be, és hiradót meg ilyet nézünk, de próbáltam már kedves rajzfilmre, kimondottan kicsiknek valóra, de semmi.


Náltok mikortól volt?

Ès napközben is megy a tv néha?


Nem eröltetem, nem is akarom hogy egésznap ott üljön, de kiváncsi vagyok másoknál hogy volt. Habár én nagyon tv-s voltam.



2012. febr. 15. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

TV-nk nincs. Úgyhogy az nem érdekli őket. :o)

Viszont a számítógépen vetítettünk rövid meséket. NAgy lányom 2 percig bírt figyelmi két évesen is még csak, a kicsi meg "belenőtt" a mesenézésbe, úgyhogy ő sokkal korábban és tovább koncentrált már a képernyőre.


Szerintem ne aggódj, majd felfedezi, később meg az lesz a baj, hogy nem tudod lecuppantani róla... :o)

2012. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam 11,5 hós, úgy 6-7 hónapos kora körül oda volt a reklámokért az nagyon lekötötte. Délelőtt egy órát szokott menni neki egy angol nyelvű meseadó, baby Tv. a neve,nagyon rövid mesék mennek rajta azt nagyon szereti, más egyéb a reklámon kívül nem köti le. Nem jó ha TV-t néz én tudom, de gondolom néha lehet, meg állítólag így a nyelvtanulásán is segítek, ha angolul hallja a mesét...
2012. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tévé enyémet sem érdekli, bár ritkán is nézzük, de a számítógéprôl már most le sem lehet "cuppantani" :) 18 hós, még nem igazán beszél, kivéve azt, hogy "bál, bál", ami Gryllus Vilmos Maszkabál zenés cédéjét jelenti. Ezt és a Bogyó és Babócát simán naponta többször végignézné szájtátva. Sôt múltkor nagymamát is megtanította, elmutogatta, hogyan kell neki bekapcsolni...
2012. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na de utolsó akkor még is néz valamit a bogyó és babaócát.

nekünk csak könyvben van meg.


Akkor jól éreztem hogy a legtöbb gyerek ennyi idösen elkezdi nézni azért. próbáltam gépen a süsüt meg más dolgot nem nem köti le. még fél percre sem. karácsonykor yout tuberol töltöttem le olyan énekeket ahol a karácsonyi ének alatt képeslapok válakoztak, akkor volt 14 hós, az nagyon tetszett neki, de azóta már ilyen sem.


gondolom nálunk sem fog a tv elmaradni, cak késik.


amúgy simán egyedül eljátszik, így lehet neki az érdekesebb.

2012. febr. 15. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:

az enyém 19 hónapos és 6 hónapos kora óta Tv-s :(((

Örülj neki,hogy a tied nem szereti!!!!

nem olyan jó ám az


A bogyó és babóca nálunk is favorit most!!!Meg qurva Duck tv(jajjjjjjj de szörnyűűű).Egész nap megy Tv ,az az alapzaj,de az enyém nézi is!!!És neked abban is szerencséd van,hogy eljátszik egyedül,mert az enyém 1 percet sem.

2012. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb 6 hónapos kora óta a reklámok kötik le, semmi más. Viszont a reklámok annyira, hogy megszűnik létezni a világ körülötte.

A Jimajam-on nézi a Hubbákat, meg a Babytv-t, ha olyanja van, de inkább rámol egész nap.

Viszont nálunk egész nap megy a tv, mert utálom a nagy csendet.

2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam amit minden ennyi idös szeret a teletubiest. ide ültettem az ölembe és elindítottam. kb fél percet ült itt és itt hagyott.
2012. febr. 15. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
13.06-os jót mosolyogtam:)))))Én ugyanezt gondolom:)Nálunk is egyfolytában a duck tv-nek kell mennie.Már kivülről fújom az összes mesét.20hónapos fiam még mindig olyan érdeklődve nézi,mintha előszőr látná,imádja
2012. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!