Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kicsire összecsukható...

Nagyon kicsire összecsukható babakocsit keresek, ami újszülött kortól használható. Léteik ilyen?

Figyelt kérdés

sziasztok! nagyon kicsi az autónk csomagtartója (még az esernyőre csukható pikolo kocsi sem fér bele), eddig valamelyik ülés előtt szállítttuk.

hamarosan azonban megszüleik a kistesó és nem fog elférni a két babaüléstől a kocsi is :(

talán a babakocsit lecserélni olcsóbb lenne az autó helyett, de nem tudom létezik-e egyátalán tényleg kicsire összecsukható babakocsi... pl. ha van, aminek a vázára tehető a hordozó, a váz pedig tényleg hajtogatható. nem tudom, csak reménykedek :)

Remélem Nektek van ötletetek!

Köszönöm, ha válaszoltok!


2009. jún. 3. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Holnapra meg tudom nézni, de a brendoban láttam a beby confort termékeknél!

Ha jól lesz holnapra is írj egy prívit és oda válaszolok és megpróbálom neten is megkeresni!!!

Boldog kistesó várást kíván egy éves kislány anyukája.

2009. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez igazából hordozó amihez tartozik egy váz. Az általad állított feltételeknek megfelel, de nem igazán babakocsi.

2009. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Sikerült találni újat is, és remélem ez a link már működni fog.

2009. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! még nem láttam ilyet, de nagyon jó dolognak tűnik! meg fogom nézni közelebbről!
2009. jún. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!