Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy ez nem betegségre utal a...

Úgy ez nem betegségre utal a kisbabámnál?

Figyelt kérdés

fiam 5 hós 1 hónapja elkezdtük a hozzátáplálást azóta a fiam nem akar tápszert enni, eddig egy evésre 180-at is megevett most meg örülök ha egésznap megeszik 100-at

hajnalba eszik kb 120-at nem mindig 9órakor mikor kell már nem fogadja el a tápszert, adok neki gyümölcsöt 10-11 óra felé.

1 egész banánt 1 almával elkeverve bevág

12 fele adnék tápszert de nem fogadja el akkor várok egy kicsit adok neki fözeléket majdnem 1 üveggel bevág 3 óra felé eszik kb 60 ml tápszert utána már csak este 8 órakor fogadja el a tejpépet, amit 120 ml tápszerbe keverek, hogy legalább így egyen.

van hogy 2 fele kel enni de csak kb 30-at eszik utána 5-kor és kezdődik előről ez nem gond?

Remélem nem beteg hogy ilyen keveset eszi, szerintetek?

ja megiszik 1 nap kb 160 ml teát is.

Adnátok tanácsot? forduljunk orvoshoz?


2009. jún. 3. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy érzem, most hogy megismerte az új ízeket, nem szívesen issza a tápszert , nem? valami ilyesmi lehet...

az jó, hogy a tejpépben még megeszi, szerintem próbálgasd, hátha visszatér a kedve a tápszerez (is), mert azért még kéne neki

mondjuk az én babám is keveset eszik, 8 hónapos, és kb. 4 dl tápszert

2009. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eszik keveset a kisfiad! Véleményem szerint túl gyakran akarod megetetni. Próbáld ki a 4 óránkénti evést. Az én kislányom 3 hós kora óta eszik 4 óránként, 5 hós kora óta csak napi 2x kap tápszert, reggel és este. Délben főzelék, délután gyümölcs, tejpép stb. Éjszaka már 3 hós korától nem eszik. Most 10 és fél hónapos és 10 kg.
2009. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak,nem kell ennyit ennie,és nem kell ennyiszer ennie.HA nem kéri a tápit,ne erőltesd,de legyen folyadékbevitel.
2009. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg sokszor akarod etetni. Hat hónapos a babám, négyszer eszik összesen. Ha ennyi szilárd kajával eteted, akkor simán kibír négy órákat szerintem.
2009. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!