Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a babám füle? Nem...

Fájhat a babám füle? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos. Délelőtt amikor az arcát kentem, elkezdett sírni. Amikor megnyomtam a jobb fülét, elkezdett még jobban sírni, de a bal oldalihoz kapott. Kíváncsiságból megnyomtam a kis arcát is, akkor is jobban sírt. De a füléhez nem nagyon lehet érni. Látszólag semmi jele a fülfájásnak, nem folyik, nem piros, nem szagos. Amikor megnyugodott, fültisztítóval áttisztítottam a fülét kívül, de akkor nem sírt. Benéztem a szájába, az egyik foga látszik az ínye alatt, eléggé be van durranva. Most elaludt, amikor félálomban volt, megint megnyomtam kicsit neki, elhúzta a fejét, de nem sírt. Most pedig oldalra fordult, és a "fájós" fülén alszik édesen. Most nem tudom eldönteni, fáj-e neki? Az a baj, hogy orvos csak holnap rendel, ma délelőtt volt. Szerintetek mit csináljak?
2009. jún. 3. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az arcüreg gyulladásnak is hasonlo a tünete.
2009. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fülcimpa mögött van egy kis gödröcske, azt kell határozottan megnyomni, de azért nem nagyon erősen. Akkor csináld ezt, mikor jó kedve van és nem sír. Ha fáj neki a füle, erre nagyon keserves sírással fog reagálni. De szerintem ha nem volt megfázva, akkor csak a foga gyötri.
2009. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyomtam, nyöszörgött kicsit, de nem sírt. Viszont egy kis nátha volt nemrég.
2009. jún. 3. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogzás sírt, mivel

a fülek és a fogak idegpályái

összeköttetésben vannak. Akinek

fájt már a foga, az biztos érezte,

hogy olykor a füle is belesajdult.

2010. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!