Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg gáz ha 10 hónapos...

Tényleg gáz ha 10 hónapos kisfiam ha felsír éjjel többször akkor cicivel altatom vissza?

Figyelt kérdés
Mindennel próbálkoztam már,de így sikerül csak visszaaludnia,ha cicizik,de ugye közben jön a tejcsi is és van olyan éjjel,hogy 4-5-ször is felsír.Nem fájdulhat így meg a hasa ha ennyiszer eszik keveset?Köszi.
2009. jún. 3. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Èn a lányomat 14 hónapos koráig cicivel altattam vissza,mert ma´shogyan nem ment.Aztán már megelégeltem,hogy 5x 6x ébred.Elhatároztam,hogy éjjel nem adok neki többet.Az elsö 3 éjjel volt borzasztó 1 hét alatt megszokta,és vissza alszik minden nélkül.Igaz,még mindég ébred.De vissza alszik egyböl.
2009. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet, amíg már óránként ébredt. Gondolhatod, milyen fáradtak voltunk...

Én úgy oldottam meg, hogy folyadékot készítek be estére, és ha felébred, azt kap inni. Visszaalszik rögtön, vagy 2 perc ringatás után. És már csak 2x ébred éjjel. Remélem, hamarosan még jobb lesz.

2009. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Lehet szomjas is, na meg anyahiány. A kislányom is sokáig igy volt, néha még most is csinálja ugyanezt, most, 17 hónaposan elkezdett cici nélkül elaludni. Befekszünk együtt a nagyágyba, betakarózunk, és néhány perc múlva elalszik. Beteszem a kiságyba, aztán mikor kéri kap cicit éjjel. Türelem, kevesebb lesz ez a 4-5 kelés, 10 hónaposan már remélhetőleg nem fog fájni a hasacsakája egy kis anyatejtől:-D
2009. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én a fogára gondolok,hogy az jöhet.Mást inni nem igazán adhatok,mert napközben is csak pár korty vizet fogad el és a szopival pótolja a folyadékot.Leginkább attól tartottam,hogy a pocijának nem e árt ha állandóan dolgozik és nem pihen.
2009. jún. 3. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szomjas vagy csak egy kis szeretgetésre vágyik. Kisfiam 9 hónapos, mi együtt alszunk, éjszakánként van, hogy ő is többször felébred, sokszor félálomban automatikusan dugom a cicit a szájába :-), aztán iszik egy kicsit és alszik tovább. Ennyitől nem fog fájni a hasa, egy az, hogy nagyocska már, a másik, hogy anyatejről van szó!
2009. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi is 10 hósak vagyunk és cicizünk még 2X éjjel. Próbáltam már hogy csak felveszem, simizem a hátát.... van h sikerül van h nem.

Ha eddig nem volt hasfájós szerintem nem lesz gond. próbáld minnél rövidebb ideig cicin tartani 1-2 perc csak aztán ha bealudt egyből az ágy! Mi most itt tartunk.

2009. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ez az,hogy szörnyen hasfájós volt és még most is van,hogy egyet pukizik és csak akkor tud tovább aludni.
2009. jún. 3. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos a fiam és sosem aludt jól, de most 1 hónapja van hogy 6-szor is felébred. Cicivel alszik vissza és bizony hajnalra a sok evéstől, ivástól tele van a hasa lenyelt levegővel és kezdődik a puki miatti forgás, nyafogás. Most kezdtem el próbálgatni, hogy csak felveszem és ringatom, vagy vizet kap.A foga lesz a ludas, nagyon dagadt az ínye, bár kettő már kibújt.Ráadásul nekem 2 gyerek alszik egy szobában, így még néha felkelti a nagyobbat is. Néha már olyan fáradt vagyok, hogy nekimegyek az ajtónak éjjel, vagy majd beesek fejjel a kiságyba. Majd csak elmúlik ez is.

2009. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!