Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokára elkezdem a fiam...

Nemsokára elkezdem a fiam hozzátáplálását. Mit érdemes venni, botmixert vagy turmixgépet?

Figyelt kérdés

Nem igazán főzöcskéztem eddig, pláne nem püréket. Segítenétek melyik gépnek venném inkább hasznát?

Esetleg típust, márkát is írnátok?

5 hónapos kisfiú anyukája


2009. jún. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemesebb botmixert venni. Azt jó ki tudod használni. A turmixgépbe ez a kis mennyiség fel sem ér a késig :) Nekünk egy "no name" van a tescoban vettük és elégedett vagyok vele.
2009. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Philips botmixerem van.Van hozzá külön tálka is a pépesitéshez és apritó is.8000ft-ért vettem.
2009. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a botmixer vált be.
2009. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
és nagyon szuper! Elözö voltam.
2009. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a botmixer a jobb

sokkal inkább ki lehet használni másra is, pl ha krémlevest csinálsz nem kell öntögetni a kaját, hanem csak beledugod a botmixert a fazékba és kész

2009. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van botmixerem, de nekem (kis mennyiségnél is) a TVshopban reklámozott RoboChef turmixgép jött be nagyon. Nem olcsó, a nagyobb kiegészítőjével együtt 19.000 Ft, de nagyon sokmindenre jó. Ma bécsi kávét készítettem vele magamnak a bébikaja után :)
2009. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A botmixerrel egy baj van, hogy húst nem tudsz vele pürésíteni. (Némelyikhez van aprító, az jó, ha elég erős)

Nekem a robotgép aprítója vált be, az nagyon erős is, de keveset is lehet vele csinálni, mert lent vannak a kések (Bosch)

2009. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor olyan botmixert nézek, amelynek van aprító kése is és tálkája is.

Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!