Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól vannak le a babák a...

Mikortól vannak le a babák a járókában?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 4,5 hós és most vettünk neki járókát, de nem igazán díjazza! :) Nem nagyon akar elmaradni benne, nem találja még fel magát! De azt hallottam, hogy apránként hozzák kell szoktatni őket a járókához, különben később sem maradnak el benne, igaz ez!?
2009. jún. 3. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tett csak bele nyugodtan mert később ugysem marad meg benne. Olyan 4-8,9hós korig simán elvannak benne attól függ meddig menniyre fürge a baba mert mihelyt megtanul járni nem fog megmaradni benne. Mi 9 hósan jártunk azóta nem marad meg benne, pedig előtte betettem és akár egy órát is eljátszott benne egyedül persze ott voltam vele pl tanultam vagy főztem de mióta jár nem marad benne addig mint előtte. 15-20 perc és már vége is a bulinak. Tett bele nyugodtan és hagyd magára persze ne ugy hogy te lemész a földszintre hanem csak menj ki vagy menj arrápp hogy ne lásson és majd felfedezi a játékokokat és jól ellesz kicsit egyedül is.
2009. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is így hallottam, én már 3 hósan bele fogom tenni, attól függetlenül, hogy még túl sok mindent nem fog tudni vele kezdeni, egyszerűen azért, hogy megszokja. sőt egy Vida Ági által írt cikkben azt is olvastam, hogy nem árt 2 hónaposan elkezdeni. Neked picit biztos nehezebb lesz, de szerintem nem olyan vészes, próbáld tényleg minél többször belerakni, szerintem most könnyebb beleszoktatni még, mint 2 hónap múlva:)
2009. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a mi babánk 3 és fél hónapos de már egy hónapja van járóka. fa, olyan mint a kiságy. elvan benne 1-1,5 órát amig fözök. zenélő forgó van felette, meg egy rácsra rakható játék. testzik neki. minél hamarabb szoktatod annál jobb.
2009. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, jól kiírtam a kérdést! :) De értettétek mit akarok! :)

Ok, akkor elkezdem hozzászoktatni a Drágámat!

Köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 3. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!