Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olcsó pelust tudtok,...

Milyen olcsó pelust tudtok, ami tényleg használható?

Figyelt kérdés

Megdrágult sajnos a dm-es, lehet, hogy új pelust kellene választanom. Milyen pelust vesztek mostanában, ami jó áron van?

3-mas és 4+ vagy 5-ös méret érdekel.


2012. febr. 6. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lidlben veszem. Fiam 75cm 10,6kg (9hós) Az 5-ös méretet használjuk. Nagy baba, széles a csípője is. Nagyon bevált!
2012. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A fiam 75 cm és 10 kg.Keskeny csípője van,így jó rá a 4-es lidl-s pelenka.
2012. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mosható pelushoz: ún. "zsebeseket" vettem, amire kívülre helyeztem az összehajtogatott tetrát. Erre még jön a kakifogó-szárazontartó. Utóbbinak nagyon komolyan hangzik a neve, de egy méretre vágott vékonyabb polár anyag tökéletesen ellátja ezt a funkciót. (tényleg szárazon tart. van egy olyan tulajdonsága, hogy a vizet egy ideig tartja, de ha nagy mennyiség jön egyszerre, akkor átengedi magán. Az első tulajdonsága miatt ügyesebb kezű anyukák szoktak "peluskülsőt" csinálni belőle)

Viszont: én nem próbáltam, de szerintem sima külsőbe is meg lehet csinálni ezt a hajtogatós módszert. Ha érdekelne esetleg, akkor keress meg. Hátha tudok segíteni. Mostanában elmélyedtem a témában. :)


Drága az öko? Akkor lehet, hogy utazásra marad a pampers. :( Majd megnézem legközelebb, hogy belefér-e.

2012. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!