Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olcsó pelust tudtok,...

Milyen olcsó pelust tudtok, ami tényleg használható?

Figyelt kérdés

Megdrágult sajnos a dm-es, lehet, hogy új pelust kellene választanom. Milyen pelust vesztek mostanában, ami jó áron van?

3-mas és 4+ vagy 5-ös méret érdekel.


2012. febr. 6. 15:04
1 2
 1/13 timike26 ***** válasza:
èn pelenka boltba vettem,vagy rendeltem a 100 db-at ès akeletibe vettem àt.nem volt gond egyikkel se,èn mindig a 100 db-at hasznàltam.a neten tudsz utàna nèzni.megèri mert anno 3000 volt a 100 db-os maxi.most gondolom van vagy 3500ft.
2012. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A pennyben lehet kapni,szerintem elég jó, 2200-2500 körül van( 4+ 50db, azt hiszem)
2012. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! Akkor aki tud, dobjon fel méretet, árat, darabszámot és tipust, na meg hogy hol veszi. Én pécsi vagyok, de gondolom másonak is jól jönnének infók.

Pl Müllereset használ valaki? Mennyi az ára?

2 gyerekkel nem indulok most neki felderiteni :D

2012. febr. 6. 15:12
 4/13 A kérdező kommentje:

Eddig dm babylove-ot használtam, abból a karton most 4600 ft.

3-mas méret:100 db

4-es: asszem 84 db

4+-os: 76 db


Be szoktam váltani a 25%-os kupont is rá.

2012. febr. 6. 15:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Müller 4-est használunk, 40 darab 1.895 Ft. Lassan úgy tűnik, kicsi lesz, néztem a 4+, az is 1.895, de kevesebb van benne, talán 36 darab. Szóval az azt jelenti, hogy 52 ft darabja a pluszosnak. Az 5-ösben még kevesebb van, de az ára annak is 1.895 Ft.
2012. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lidb-ben 50 db-os a 4-es méret 2000ft.Én szeretem,szerintem jó minőség.
2012. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben veszem a pelust, 5-ös méretet 44 db-os 2035Ft. Nekem ez nagyon bevált az egyik fiamnál, minden pelenkából kifolyt a pisi éjjel. Imád az oldalán feküdni, valahogy oldalt jött ki. Ennek gumis a ragasztókája és hátul is. A másik fiamra még 4-es Pamperst használok, de ha elfogy, neki is ilyet fogok venni.
2012. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először nem akartam bedobni, de ha 2 pelenkás babád van, akkor annyira megérné ha mosható pelusoznátok. Gyorsabban is lesznek szobatiszták állítólag. Az sem utolsó dolog :)


Én akkor váltottam, amikor már a legócskább eldobhatót vettük, eresztett és mégis tök drága volt havi szinten. Voltak tetra pelenkáim, azokat is fel tudtam használni, szinte csak pár küldő pelusra kellett beruháznom.


Azt megkérdezhetem tőled, hogy jól tudom, hogy a dm-es az öko pelus? Ha legközelebb, pl. utazásra kéne, akkor lehet, hogy abból veszek majd

2012. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Gondolkoztam már a moshatón is, de igy is folyton mosok. Na meg Pécsen 900 ft egy m3 viz! Szóval bár számolgattam, de úgy is nagyon sokba lenne. Ráadásul nagyon kényes a fiam bőre, ekcémás, igazából ez a dm-es eddig bevált mindkettőnél.

Remélem, most már majd tavasszal leszokik a nagyobb, de egyelőre úgy érzem, még nem érett meg rá testileg se. A mőltkor levettem róla a pelust, és fél óránként bepisilt, Szóval nem tudja még sokáig tartani se. PPeluscserekor mindig pisil a bilibe is.


A dm-esből a simát használom, az öko rohadt drága :(


Milyen külsőket vettél, hogy jók hozzá a tetrák?

2012. febr. 6. 22:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Aki a Lidl-ben veszi, az mekkora gyerekre veszi az adott méretet? (Cm+kiló)
2012. febr. 6. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!