Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós baba ehet rizst?

4 hós baba ehet rizst?

Figyelt kérdés
Jól megfőzve, leturmixolva, gyümivel, VAGY leturmixolva, majd jól megfőzve gyümivel? Estleg tápszerrel higítva. Vagy majd csak később?
2009. jún. 1. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Először főzd meg jó puhára só, cukor nélkül a rizst,utána turmixold alaposan le a gyümivel.
2009. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehet,a rizs amit a legkorábban kaphat a baba.A tápszerek alapja is rizs.De ha van tejed akkor inkább még szoptasd,majd először csak gyümölccsel kínáld.Ha kiváltasz egy étkezést főzhetsz a gyümihez rizst vagy krumplit is.

Aztán a zöldségekhez is nagyon jó a rizs a krumpli,majd 6 hó után jöhet a tészta is.

2009. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! És a rizst mindig frissen kell készíteni? Illetve ehet minden nap, vagy az már túlzás? Ugyanis ma azt kapott, betermelte az egészet, amit adtam neki, őszibarack-babakajával. Nagyon-nagyon ízlett neki, és kidőlt, mint a rongybaba, holott már hetek óta nem tudtam nap közben elaltatni, minden bizonnyal, mert nem tudta magát teleenni. A tejci már nem elég, tápot pedig kizárólag este fogad el. (kicsit bonyolult a kiscsaj:-))
2009. jún. 1. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor csináld az ételét egyik nap rizzsel,másik nap krumplival.Ha 4 hós akkor ehet már tejpépet is,abba is lehet gyümölcsöt tenni.Az enyémek sem akarták meginni a tápszert.Az elsőt sokáig tudtam szoptatni,a másik kettőt sajnos nem.Adhatsz már sinlacot is neki.A rizst pedig főzve kiadagolva akár le is fagyaszthatod.
2009. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajna a tejpép nem ízlik neki, azért fordultunk a rizshez.
2009. jún. 1. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokféle tejpép van,ki kell tapasztalni melyik ízlik neki.Az én gyerekeim is nagyon finnyásak.A Hipp-eseknek szörnyű tápszer ízük van(büdösek is mint a táp).

Nekünk a sárga dobozos Milupák jöttek be a legjobban.Sokféle ízben van, a vaníliás rizses ízlik a kicsimnek a legjobban közülük.Kísérletezz vele,valamelyik csak ízleni fog.

2009. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!