Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat ennyire?

Mitől sírhat ennyire?

Figyelt kérdés
9 hós múlt, néhány napja nagyon nyügős, éjszakai is fel kel (kicsi kora óta átaludta az éjszakát). Gondolom a foga jöhet. Kb 20 percet sírt de igy még soha nem sírt. A fogzástól sírhat ennyire? Szegénynek majdnem hogy még az arca is "eltorzult".
2009. máj. 31. 22:18
 1/8 Nikcsi ***** válasza:
Szia! En is a fogara tippelnek. A fiam is ezt csinalja mostansag, mosolyog, jatszik, aztan a kovetkezo percben hatalmas siras (latszolag ok nelkul) es alig lehet megvigasztalni. :( Ejszaka is fel-fel sir almaban.
2009. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a foga.

Adj neki éjjelre 1 ml Nurophent, nekünk bevált:-)

2009. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű! Nurofent nem birok neki adni, egyszerűen kijön rögtön, lázmérővel is próbáltam feltenni (védőnő mondta), de kijön akkor is. Most kaptunk Melaxen kúpot hátha. Köszi a válaszokat. Remélem megnyugszik.
2009. máj. 31. 22:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Látok neki egy picike seb félét ott az inyén. Akkor ez lehet az áttörés? Mikorra töri át teljesen?
2009. máj. 31. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A Nurofen szuszpenziót próbáld ki. Epres meg talán narancsos ízben lehet kapni, és egy fecskendőköz hasonló szerszámmal kell a baba szájába nyomni, ő pedig lenyeli. Az én lányom kifejezetten szereti, ellentétben a kúppal.
2009. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt meg kihányja, valami biztos van benne amit nem bír a szervezete. Mindegy már most viszonylag nyugodt, a melaxen hathatott neki. De vajon meddig fog ez tartani, pont megőszülök.
2009. máj. 31. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már látsz valamit az ínyén,akkor egy-két nap,áttöri,utána már nem vészes,csak bújjon ki a fog felülete,amikor meg nő,az nem fáj.Kitartás.
2009. jún. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


az én kisfiam pont ennyi idős. Nálunk az történt, hogy szintén nyűgös volt. Egyik percben még szépen játszott, a másik percben pedig úgy elkezdett sírni, hogy még levegőt is alig vett. a foga már pár hete készülődik.

aztán kiderűlt amikor elvittem orvoshoz, hogy középfülgyulladása van, persze akkor vittem el amikor már be is lázasodott, mert általában ez lázzal jár. persze minden kisbaba máshogy viseli a fogzást is. Reméljük hogy "csak" a foga miatt sír a picúr! akkor pedig kitartást mindannyiunknak!:)

2009. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!