Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek olyan babája...

Van valakinek olyan babája aki nem volt cumis nincs cumis üvege se csőrös pohara kizárólag cicizik illetve rendes általad elkészített ételeket eszik nem pedig üveges bébi ételt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én babám ilyen :) 14 hós. Valójában pürét sem kap, vagyis (életkorának megfelelően) darabos ételt kap. A te babád ány hós?
2012. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
de azért iszik, ugye? :) pohárból?
2012. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, az én kislányomra is ráillik a leírás:). Bár ő már 22 hónapos, de még nagyon gyakran cicizik, cumit sosem fogadott el, bár van cumisüvege, de legtöbbször pohárból iszik. Bébiételt csak kivételes alkalomkor kapott, de 1 éves kora óta azt eszi amit mi.

2012. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam ilyen volt. Nem cumizott soha és a cumisüveget sem ismerte. Egyből pohárból itattam, de volt neki szopókás üvege, amit ha elmentünk itthonról vittünk magunkkal. Üveges kaját is csak ilyenkor kapott, itthon mindig én főztem neki.
2012. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én babám még csak most lesz egy hónapos de ha lehet nem áll szándékomban rászoktatni a cumira illetve társaira :) és ha lehet majd mindig főzőcskézni szeretnék neki frisset és finomat :)
2012. febr. 3. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha én írtam volna a 16:53-ast. :) Szóval nálunk is ez az ábra. És most a lányommal ugyanígy. Nincs is a lakásban cumink, cumisüvegünk. És ő is csak akkor kapott üvegest, ha úton voltunk, vészhelyzetben. Különben én főztem. A fiam 20 hónapos koráig cicizett is a lányom pedig még csak 2 hós múlt, de nem ismer cumit, cumisüveget. Csak cici. :)
2012. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!