Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek ezt a hordozót?...

Ismeritek ezt a hordozót? Véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem pont ilyen van, de elég hasonló, és nagyon szeretem. AMikor néhány hetes volt a babám, gyakran ebbe altattam.
2012. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jajj, neeeeeeee!

Természetesen te tudod, de sztem:

-újszülöttnek rugalmas kendő

-nagyobb babának (3 hónapos kortól felfelé) szövött kendő, vagy mei-tai

még nagyobbnak: csatos is mehet


De ez???? Ez se a kicsinek, se neked nem kényelmes. Akkor ár nem mindegy, ha a karodban van? Oké, hogy tart egy kicsit, de ennek a hordozási formának én személy szerint semmi értelmét nem látom.


És meg sem könnyíti a dolgodat, egyáltalán nem lesz szabad mozgésod, képzeld csak el, ahogy ez rajtad van.

2012. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És milyen kendőt tudsz ajánlani amit akár azonnal használatok is?
2012. febr. 3. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én például a kendőre tudnám azt mondani, hogy "jajj nee!"

Láttam egy "szakértő" előadást róla, megnézhettem hogyan s mint kell vele csinálni, de nekem nagyon nem tetszik. A baba össze van benne nyeklődve, semmit nem tart, ha meg szorosan magadra tekered, szinte nem is kap levegőt. Egyfolytában az elhasznál levegőjét szívja ki-be, nem beszélve a kötési technikákról. Szóval nem vagyunk egyformák és más a véleményünk, de azért nem kéne leszólni ennyire. Legközelebb egy kicsit diszkrétebben fogalmazhatnál. Meg igazából nem ismered ezt a hordozót, ahogy a szavaidból kiveszem, nem próbáltad és nem láttad, így hogy mondasz véleményt? Nekem majdnem ugyanilyen van és azért írtam róla és én a kendőt is kipróbáltam. Szóval nekem van összehasonlítási alapom.

2012. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami, alig tud benne mozogni a baba.

És nekem ne mondjátok, hogy a pocakban is így volt, mert lehet, hogy pozitúrája ilyen volt, igen ám, de vízben és ez nagyon nem mindegy. Ugyanis itt kinn van gravitáció, na mindegy. Nem akarok erősködni és senki álláspontját megváltoztatni, csak elmondtam az érveimet.

2012. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pontosítok, bennt is hat a gravitáció, csak ott van felhajtóerő, de ez már tényleg csak részlet kérdése.
2012. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Felháborodó!


Nem is láttam a válaszodat, amikor írtam a véleményemet, azt hittem én vagyok az első, talán egyszerre írtunk, csak te küldted el hamarabb, szóval nyugi, nem téged szóltalak le:)


És most ISMÉT a kérdezőnek: én nem vagyok öko-bio-ős-mániás-kötődő nevelős anya, pusztán nagyon praktikusnak tartottam a hordozás, mivel az első 3 hónapig szinte végig ölben volt a babám.

Már az elején így indult, ezért körülnéztem, jól utánaolvasgattam, és a rugalmas kendő mellett döntöttem.


Ezután már az jó, megfizethető árat és minőséget keresgéltem. Így vásároltam egy Liliputi kendőt. Kicsit féltem, hogy hogyan is fogom majd megkötni, de a használati útmutató alapján ELSŐRE sikerült :))) Szerencsére. A picimnek bármi baja volt (hasfájás, nyűgösség, nem-tom-mi-az-oka sírás, ebbe beletettem, kicsit járkáltam vele és 1-2 percen belül elaludt.


Van, aki a szövött kendőre esküszik. Én ettől ódzkodtam ilyen pici babánál. A rugalmas bejött, és nagyon finom az anyaga, imádtam!


Mostmár nagy a babám, most mei-taiozunk. Na nem mindenhová. A napi séta babakocsis, de ha le kell szaladni a boltba, azt használom, mivel egyedül vagyok itthon a picivel. MOst ebben a hidegben sehogysem megyünk ki, de alig várom a jó időt, hogy nagyokat kirándulhassunk!:)


Olvasgas utána a neten sok információt találhatsz, kívánom hogy dönts jól és találd meg a számotokra legjobb megoldást!:)

2012. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a rugalmas kendőt újszülött kortól ajánlják, de én csak 5 hetesen mertem beletenni. Első baba :) Azóta is egy nyugis, mosolygó, imádnivaló pofa!!:)
2012. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!