Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 9 honapos, most bujik...

Kisfiam 9 honapos, most bujik az 5-dik foga, hat ennyire nyugos nem volt soha, remelem mulo allapot. Sehogy sem jo, sem olben sem jatszva, sem setalva. Milyen fogfajas elleni szert hasznaltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára a nyugodtabb alvás érdekében Viburcol kúpot, ha nagyon fáj neki, sír, akkor Dentinox géllel kentem be. De mivel a gélben lidocain van, így ezt ritkán használtam. Az is igaz, hogy eddig még elég simán vette a fogzást, csak kicsit nyűgibb és rosszabbul alszik. Kisfiam 9 hós, 7 foga van és most a szemfoga fehéredik. Ő is egyre nehezebben viseli egyébként.
2009. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem íróhoz. Éjjelre Viburcol kúp, nappal kence,és ha van akkor chamommilla vulgaris 5ch. Gyógyszertárban van füzetecske amiben az adagolásról írnak. Kitartás!!!
2009. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs az előbb elírtam. nem 5ch hanem 15ch a chamommilla
2009. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!