Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőbabakocsit milyet...

Esernyőbabakocsit milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Érdemes újat venni, vagy megteszi használt is? Mi az amire érdemes figyelni, mennyit kell "tudnia" ? Márkaneveket is szívesen veszek.

Köszönöm


2009. máj. 31. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
mi kb 1 hónapba 1-2szer használjuk, így használtat vettem, top rider megkímélt kosaras, napfénytetős, kapaszkodós, ha nem minden nap használja az ember szerintem nem éri meg újat venni, ennek levehető a huzata és nem nagyon látszik a használat
2009. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekunk az alap esernyobabakocsi volt, tudod amibe beleul a gyerek, de semmi eztra nincs hozza. Hasznaltan vettem, es hamar osszetort. ABC design volt. De ebbol az alapbol erdemes ujat venned.

Ami egy kicsit extrabb, nagyobb mar de esernyobabakocsi abbol talan megteszi a hasznalt is, talan azok strapabirobbak. Persze azok dragabbak is, nyilvan.

Mi mindennap hasznaltuk mondjuk, 2-ot vettem hasznaltan, de nagyon olcso volt.

2009. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én rögtön elsö kocsinak olyat vettem ami esernyöre csukható bébé confort loola full.törés vonal fölött elfért a csecsemö elsö 3 hónapig így egyenesen volt majd utána ugyis szeret nem víszintesbe lenni,
2009. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazából most a nyári utazásokhoz lenne szükségem esernyőkocsira, mert a nagykocsinkat bármennyire szeretem nem tudom hova rakni. Jobbanmondva a csomitartóba elfér de akor semmi más.
2009. máj. 31. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most nézegetem az esernyőkocsikat.

Nekem fontos hogy a háttámlát lehessen dönteni valamennyire, a lábtartó legyen állítható, 5 pontos biztonsági öv, karfa és kupola. Ja, és a legfontosabb: könnyű legyen! Ezen szempontok alapján válogatok. Befutó még nincs. Ha használtan találok, akár azt is megvenném. Nézegetem a vaterát, tesz-veszt. Ma találtam egy oldalt: arvarazslat.hu. Ezen is vannak jók.

2009. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is épp itt tartok:)

Az árvarázslaton vettem terven kívül egy etetőszék magasítót. Egyébként vaterázok, találtam is párat, csak a postaköltséget sokallom.

2009. máj. 31. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!