Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon érti illetve érzi a...

Vajon érti illetve érzi a babám, hogy mennyire szeretem ha szóban is mondom neki sokat?

Figyelt kérdés

5 hónapos, fiú

Ti is sokszor elmondjátok a babátoknak, hogy mennyire szeretitek?


2009. máj. 31. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,magát a gesztust, a mozdulataidat,hogy simogatod,puszilgatod,neki ez jelenti hogy szereted,és majd később megérti maga a szó jelentését is.

Én is szinte mindig mondogatom neki,bár ő már 11 hónapos,van hogy visszanyom egy puszit,de van hogy pofont kapok,szval nem tudom maga a szót mennyire tudatosan érti,de amikor simizem,puszilom,bújok,azt nagyon meghálálja.

2009. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kisbabát nem szavakkal kell szeretni, azt érzi! Ne aggódj, biztos, hogy tudja, hogy szereted, de nem abból, ha percenként mondod, hanem ahogy átöleled, a hangod lejtéséből, stb. A kis szenzoraik nagyon jók és pontosak! :) Pl. ha ideges, nyugtalan vagy, akkor azt is megérzik, hiába mondod, hogy minden rendben. Szerintem egy ölelés, egy puszi többet ér ezer szónál. Persze én is szoktam mondani neki naponta többször is, hogy mennyire szeretem, de ez olyan akaratlanul jön... nem lehet nekik nem mondani, hogy "szeretlek gyermekem". :)
2009. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!