Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen babakocsit szeretnék,...

Ilyen babakocsit szeretnék, milyen márkájút keressek?

Figyelt kérdés
Az igényünk többfunciós, könnyen összcsukható és kocsiba tehető, nem túl nehéz, mert néhány lépcsőn + buszira is fel kell cipelnem. Nagy kerekek, esetleg bolygósítható. Hordozó nem kell, de mózes jó lenne. Ár annyiban nem számít, hogy ha találnék olyat amilyen a elképzelésünk akkor használtat keresnék. Újonnan 50 körül költenék rá, de amiket láttam ilyen árban, azok legalább 12 kilósak. Nem vagyok túl erős fizikummal megáldva.
2009. máj. 31. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nézegess a neten.Ne konkrét márkára keress, hanem a funkciókra.Nagyon sokat fogsz találni.Vagy a bababoltok weblapjain is tuti vannak babakocsik is.Nagy a választék.
2009. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A bőség zavara. Ezért szeretnék tapasztalatokat, bevált márkáról, ilyen paraméterekkel. Már kicsit belefáradtam a keresgetésbe megmondom őszintén.
2009. máj. 31. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj be pl a brendonba, ott van egy csomó, fogsz találni megfelelőt, az eladók segitenek.
2009. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jok a Graco es a Hauck babakocsik, itt tobbszor is olvastam hogy a Pierre Gardin nem a legjobb eleg hamar nyikorognak.

Nekunk Graco volt, nagyon szerettem.

Szerintem baba boltokba menjel be, es valaszd ki a neked tetszot.

Mindig van jo es jobb, mindig jonnek ujabb modellek, valasszal ami neked szimpatikus, es jo arban van.

Az az igazsag, hogy mindenkinek mas tetszik, mast enged meg a penztarcaja.

Esetleg nezd meg a teszvesz es a vateran is, es ha talalsz olyat aki a te varosodban lakik, akkor el is tudsz menni megnezni.

Attol is fugg, hogy mikorra varod a babat. Egy nyari babanak mas kocsi kell szerintem mint egy teli babucinak.

2009. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Titi Triton van. Könnyű (viszonylag), kicsire összecsukható, olcsó. Van 2:1-ben, vagy 3:1-ben is. A mózese viszont kicsi. Az én babám 3 hónapos múlt és még épphogy jó.
2009. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem a Graco babakocsik között találsz ilyet.

[link] ezek 10 kg alatt vannak. Nekünk Quattro tour van, de az nehéz, viszont van hozzá textil mózes. Ha Bp-i vagy ajánlom a Minimanót Zuglóban, ott többféle graco babakocsi ki van állítva, meg lehet nézni és segíteni is tudnak. [link]

2009. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Nekünk ilyenünk van:

[link]

[link]

Nem túl nehéz, igaz nem lehet kicsire összecsukni, de nagyon szuper. Hatalmasak a kerekei, így akárhova fel tudom rángatni:)

2009. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az kimaradt, h 43-ért vettük.
2009. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!