Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hol vegyek babágynemű...

Anyukák, hol vegyek babágyneműt, huzatot, párnát, plédet?

Figyelt kérdés
Ágyneműt láttam tízezerért, sima krepp anyag, egy kispárna és egy takaróhuzatért ez azért húzós, nmá!! Ti hol vettétek? Pléd a babának nyolcezerkilencszáz?? Kínaiban van ilyen? Vagy az gagyi? Mit csináltatok?

2012. febr. 1. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ágyneműgarnitúrát nehogy vegyél! Nagyon drága és egyedül a fejvédő ér valamit! Én 2 garnitúrát vettem, de egyáltalán nem használtuk. Amúgy lepedőt az elefániban tudsz venni olcsón (elefani.eu), plédet meg Jyskben és Ikeában, akciósan mindig nagyon olcsó.
2012. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: most látom, hogy ágyneműt írtál és nem paplant :) Itt érdemes körülnézni; olcsóbb szerintem: [link]
2012. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

babaagynemu.hu

Egyébként kínaiban is kapsz babaplédet, a múltkor láttam is disney mintával, nagyon igényes volt és azthiszem 19901 volt.De én vettem már eurós boltban is 290-ért.Igaz elég gagyi, de meleg és a babakocsiban meg nem látszik a lábzsáktól:)

13 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz, már ez is nagy segítség. Minél inkább utánajárok a babafelszerelésnek, rájövök, hogy negyedáron is van minden, csak ügyesnek kell lenni.
2012. febr. 1. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nézz szét!

[link]

Mi mindent tőlük vettünk,GYÖNYÖRŰ, MINŐSÉGI termékeket gyártanak!Maximálisan meg vagyunk elégedve velük és a jelenlegi árakhoz viszonyítva sztem nem is drágák!Amit a pléd áráról írtál:én azt soknak találom.

2012. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindent az Ikeában. Az ikea.hu -n meg tudod nézni az árakat. Én meg vagyok elégedve a minöséggel is.
2012. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Vaterán találtam egy nagyon kedves eladót, aki nagyon szépen dolgozik és egyedi elképzeléseket is megvalósít. Mindent vele csináltattam, ami a babaszobába kell és textília, ágynemű, pólya, terítő, falvédő, stb...

[link]

2012. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!