Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NUK-os cumisüvegről véleményet...

NUK-os cumisüvegről véleményetek? NUK-os sterilizálóról tudtok? Mellszívó ugyan ebben a márkában van? Tudtok róla?

Figyelt kérdés
Kaptam pár darab NUK.os cumisüveget ,amelyiknek mellhez hasonlító a etetős része.Úgy láttam mikróban nem lehet sterilizálni.
2009. máj. 31. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
nekem először aventes volt és utána mivel az nem vált be áttértünk nuk-kosra és azóta is csak azt használjuk nagyon jó...de a sterilizálóról semmit nem tudok
2009. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! nekem az volt a bajom a nuk-os cumikkal, hogy meghatározott pózban lehet csak a szájában :)

az én babám nagy cumis volt, félhomályban, vagy ha az ölemben van nekem háttal, sokszor fordítva próbáltam a szájába adni. amikor már magának is kivette, berakta a cumit, sokkal jobb volt ha olyan volt neki, aminek nem csapott az egyik oldala.

de ez lehet, hogy csak nálunk volt macera. biztosan ír majd Neked olyan is, aki a nuk-os dolgokra esküszik. kinek mi vált be...

2009. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 NUK-os dolgunk van, a mellszívó. Még nem használtam, de létezik. Apának van már egy nagylánya, ők régen NUK-os dolgokat használtak és jó volt.
2009. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az utolsó válaszoló hol szerezte be a mellszívót? 4darab cumisüvegem van.
2009. máj. 31. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én kapásból Aventet vettem 2db-ot:)jó darabig nem kellett mível a lányom 4 hónapig csak szopizott,aztán jött a pótlás és a cumisüveg,hát nem akarta elfogadni.Aztán nehezen de elfogadta,de alig evett a tápszerből 5hósan csak 60-at evett,már kész voltam.Valami késztetést éreztem és vettem 1 db Nuk-os üveget,elsőre elfogadta és 150et evett belőle:)

A cumija már az elejétől Nuk volt,azóta is csak nuk-ot használunk. Én még nem hallottam Nuk-os sterilizároról,én a Chicco ster.folyadékot használom...

Minden jót,7hós baba anyukája

2009. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sem vált be a NUK-os cumisüveg, mert nem mindegy hogy teszed be a pici szájába. Szegény kislányom üvöltözött a kezemben, amíg azt néztem az üvegen, hogy melyik felével tegyem a szájába! :( Lecseréltük Avent-re, az nagyon szuper!
2009. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem van a mellszívóm. Skóciában élek, így csak annyiban tudok segíteni, hogy megnéztem a dobozát és www.nuk.de weblap címet találtam. A használati útmutató benne van 10 nyelven, de magyar nincs.

Mos néztem a google keresőt. Beírtam, hogy Nuk mellszívó, és kidobott egy csomó találatot.


Sok sikert

[link]

2009. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi aventel kezdtünk. Nagyon hasfájós volt a baba, sokat fuldoklott. Aztán nuk cumisüvegre és cumira tértünk át. Tökéletes!
2009. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!