Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakíthatom át az étkezését?

Hogy alakíthatom át az étkezését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 8 hónapos, 5-ször eszik egy nap. A baj csak az, hogy az egyiket éjszaka 3 és 5 között attól függ. Reggel tápszert kap vagy ha nem éhes akkor délelőtt gyümölcsöt, aztán ebéd főzelék hússal, uzsonna gyümölcs vagy tejpép, aztán vacsora tápszer. Hogy lehetne megcsinálni, hogy ne éjjel egyen hanem nappal? Próbáltam már a vizet is neki éjjel többször is, sőt mindig azzal kezdem, de ha másodszorra is a vizet érzi a szájába, olyan sírásba kezd, hogy alig tudom még a kajával is megnyugtatni... Próbáltam az éjszakai tápszert is, de az se jött be. Valószínű, hogy éhes mert sokszor hallom, hogy korog a pocija :)

Tudnátok tanácsokat adni?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 31. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha jól értem, a reggeli az ami gyakran kimarad.

az én fiam is így evett :)

én úgy fordítottam át, hogy éjjel egyre kevesebbet adtam neki és reggel is megkínáltam. a végén éjjel már csak keveset evett, reggelre viszont éhes volt. aztán már csak vizet kap, ha ébred.

amióta nappal rendesen eszik, éjjel nem éhes, nyugodtabban is alszik.

sok sikert!

2009. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy déután 4-kor gyümi, fél7kor tejpép és 8kor tápszer. Annyira jól lakik, hogy csak másnap reggel 7-8 körül lesz megint éhes.
2009. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést pont mintha én írtam volna :) Az éjszakai tápszer nekünk sem vált be. Én most azzal próbálkozom, hogy Humana 3-as tápszert adok este, amit 8 hónapos kortól lehet, az elvileg sokkal laktatóbb, hátha így nem ébred fel. Az van ráírva, hogy tejjel, gabonával és gyümölccsel, magas kálciumtartalommal, B-vitamin komplex-szel, esszenciális zsírsavakkal. Hátha esetleg használ nálatok. Az én kislányom reggel egyáltalán nem hajlandó megenni a tápszert, csak este és éjjel, meg néha délután. Tejpépet sem tudok adni, mert nem eszi meg. Szóval nem egyszerű...
2009. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!