Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vehetnék babahintát,...

Hol vehetnék babahintát, függőágyat 3 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Olyasmit szeretnék, mint az adamo hintaágy, amibe fektethetem is, de az nekünk nagyon drága. Már arra is gondoltam, hogy varrok egyet, de mintám sincs hozzá.
2009. máj. 31. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez itt 14.900,- Ft. Sajna a babadolgok baromi drágák, nagyon lehúzzák az anyukákat, mert aki tudja, úgyis megveszi. Mi vettünk állványos hintát 20.000,- Ft-ért, de korán, mert karácsonyra vettük és a fiam most kezdte el értékelni, használni. Kaptunk ugrálóhintát (ezt a típust: [link] a fiam imádja!!! Most lett 9 hós, kb. 1 hónapja kapta, hihetetlen, hogy hogy kitanulta a használatát! Árban és típusban is hasonló, az Adamo annyival jobb, hogy az már újszülötteknek is jó, a mienk 6 hótól. Nézz szét esetleg Teszveszen, Vaterán, hátha használtan tudsz szerezni olcsóbban. Én sokfajta hintát néztem és sajna az Adamo-hoz hasonlót nem találtam. Esetleg nagyszülők nem tudnak besegíteni, pl. szülinap, névnap, gyereknap, stb. alkalomra? Ez nagyon hasznos dolog és szerintem a babák 99%-a élvezi. Mi anyósomtól kaptuk és a könny csorgott a szeméből, hogy végre valami igazán jó dolgot vehetett, aminek a gyerek örül!

2009. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nagyon szeretnénk, biztos megvennék a nagyszülők, de irreálisan drágának találom ezeket. Mi kerül ezekbe a dolgokba 15-20 ezer forintba? Az hogy gyerekeknek készül?!
2009. jún. 3. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled! A babaholmikat halálosan drágán árulják, mindegy miről van szó, játék, ruha, cipő, stb. :( Én sem értem, hogy miért drágább pl. a cipő, ruha, ami kevesebb anyagot tartalmaz, mint a felnőtt cuccok és azt sem hinném, hogy bonyolultabb az elkészítésük...


A te kérdésed kiírása után nem sokkal volt egy másik hasonló kérdés (azt hittem te írtad ki), ott egy válaszoló azt írta, hogy ilyen hintát házilag csináltak. Szerintem ez is jó ötlet! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

babafüggőágyat itt vehetsz: [link]

van többféle is, a picit bele lehet csatolni.

2009. okt. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!