Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, aki nem...

Van olyan baba, aki nem szerette a babahintát?

Figyelt kérdés
Még nem érkezett meg a hinta amit vettem, de nagyon izgulok milyen sikert fog aratni a babámnál :-) Csak eszembe jutott, hogy mi van, ha mégsem fogja díjazni. Amiket néztem videókat minden babának annyira tetszik a hintázás meg ahogy rugóznak, olyan édesek :-)
2011. ápr. 19. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
lánykám karácsonyra kapott hintát, akkor volt 10 hónapos. először nagyon félt benne, kicsit szoktatgattuk hozzá, mostmár imádja
2011. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb. 5 hónapos korában kapott hintát, először tetszett neki a dolog, de 1-2 hónap és már nem! Üvöltött benne, félelemtől reszketett! Most már 13 hónapos és ki se lehet szedni a hintából! Nem olyan rég elővettem megint, hogy hát ha megbarátkozik vele, és sikerült!
2011. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Adamot vettél? (Csak a rugó miatt kérdezem)

Nekünk az van, mindkét gyerekem imádja, illetve a nagy már csak imádta...

2011. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém nem szerette, a mai napig sír ha beleteszem a hintába. 3 éves
2011. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, Adamot.

Hát akkor izgulok tovább, ki tudja mi lesz a véleménye :-)

Babám pénteken lesz 7 hetes. Még picike, de végülis ebben tud feküdni. Remélem nem fog félni és ugyanakkora élmény lesz neki is mint nekünk :-) Elég sokat van ébren, gondoltam ezzel jó móka lesz lekötni.

2011. ápr. 19. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan gyereket, aki nem szeret hintázni.
2011. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom kb 3 hetes kora óta hintázik.Eleinte nem tetszett neki így csak rövid ideig volt el benne és csak kézzel löktem, mert a kis apró testének túl nagy volt a kilengése még 1-es fokozaton is.Tettem rá neki játékokat így mostmár elvan benne és 2-es fokozatra kapcsoltunk, már nehéz az az apró sejhaj:)

3 és fél hónapos :)

2011. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!